Нові виклики — нова благодать

30.11.2020
0
96

Гарним закінченням літа для нас став дитячий табір, який разом з молоддю м. Горохів провели на території школи. Звісно, через карантин не так легко було дістати дозвіл. Але все ж нам вдалося, бо якраз почалося послаблення обмежень. Табір продовжувався протягом трьох днів, було 80-100 дітей. Деякі з них зрештою стали приходити на дитяче служіння.

У нашому селі в середині вересня в одних людей згорів дім. Тож ми разом з церквою баптистів допомагали погорільцям.

Жовтень нас порадував ще однією нагодою для благовістя. Разом із братами чернівецько-румунської церкви провели благодійну вечерю для 35 людей. Поки вони їли, ми проповідували, співали та свідчили. Наприкінці кожній людині подарували Євангеліє та продуктовий пакет.

В середині жовтня зробили Свято жнив, у гості приїхали люди з трьох церков — Станиці-Луганської, Сєверодонецька та Щастя. Підбивали підсумки духовної праці — з чим прийдемо до Господаря жнив?

На вулиці, де знаходиться наша церква, живе багато дітей, які ходять до нас. Якось батьки вирішили зробити майданчик на цій вулиці. Збирали гроші та заохочували людей до цього. Дізнавшись, ми також вирішили долучитися.

Ще на початку року, у лютому, ми відправили в реабілітаційний центр молоду жінку з двома дітьми. Вона мала алкозалежність та переживала домашнє насильство. А нещодавно жінка уже прислала фото зі свого хрещення. Слава Богу!

Нові виклики — нова благодать від Господа, щоб достойно й продуктивно пройти ще один відрізок земного шляху.

Микола Шмига, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати