Невдачі обертаються на благо

26.04.2019
0
417

Вітаю зі світлим Воскресінням Христовим. Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю та надією. Бажаю у ці весняні дні особливо відчути Божу любов.

Хочу поділитися подіями кількох останніх місяців. За цей період командою місіонерів ми організовували євангелізаційні поїздки в м. Чинадієве, де служили циганам. Більшість циган тієї місцевості не вміють ні читати, ні писати. Тому старалися кожній сім’ї, до якої заходили, почитати Слово Боже, а також помолитися за них. Проводили там і загальні зібрання з вивченням Слова Божого. Найбільш відкриті до Благої Звістки — діти. Вони завжди радісно нас зустрічають, співають разом християнські пісні, слухають біблійні історії і чекають на нові зустрічі. Окрім духовної частини, ми привезли одяг та продукти. До служіння циганам в м. Чинадієве приєдналася й місцева церква християн віри євангельської.

Продовжуємо служіння в с. Сможе, де вже багато років працюють місіонери, проповідуємо від хати до хати, при потребі допомагаємо в фізичній праці. Багато одиноких людей мають потребу в спілкуванні, відкриті до знайомства. Є люди в цій місцевості, які живуть в алкоголізмі, молимося за духовне пробудження в селі.

Триває служіння на базарі в м. Сколе. Ми роздаємо християнську літературу, спілкуємося з людьми, співаємо християнські пісні.

Особливо гарно йде служіння циганським дітям у м. Воловець Закарпатської області. По можливості щовівторка приїжджаємо туди в циганський табір. Проходять ці зустрічі у домі однієї циганської сім’ї і супроводжуються викладанням біблійного уроку, вивченням золотих віршів Біблії, молитвою, а також ми співом дитячих християнських пісень. Недавно я з іще однією сестрою приїхали послужити, маючи чітку програму. Але виявилося, що діти, яким служимо, мають інші плани і не можуть прийти на заняття. Ми пішли до іншої сім’ї, і там зібралися інші діти. Жінка, яка запросила нас, розповіла про себе, про свої недуги, ми благовістили і молилися за неї. Таким чином неприємна ситуація обернулася на благо, розширилися межі служіння. Ще раз впевнилися у тому, що Господь з нами в нашій праці.

Наталя Проценко, Львівська область, уривок з листа

   

        Додати коментар

Пожертвувати