Несподівані зміни і нові ідеї

30.09.2018
0
309

Хочемо поділитися тими подіями, які відбулися за цей проміжок часу і тією працею, в якій ми брали участь. Почнемо із святкових моментів. В нашій церкві семеро людей прийняли водне хрещення. П'ятеро — з нашого міста і двоє — із с. Новоастрахань, де ми півтора року проводимо домашню групу і служіння дітям.

У цьому селі — єдина школа, на території якої можна проводити заняття для дітей і літні табори. Але директор була категорично проти цього. Батьки дітей теж були на її боці. Але цього літа директор запитала в місцевої жінки, яка ходить до нас на служіння номер телефону мого чоловіка. У розмові вона сказала, що знає про наш намір проводити дитячий табір в селі, і хоче щоб він пройшов на території школи. Це було справді несподівано для нас... У це важко було повірити. Більше того, вона зрештою навіть сама брала участь в приготуванні їжі для команди, яка приїхала проводити табір. Зараз ми молимося за придбання будівлі в цьому селищі під будинок молитви. І за місіонерську команду, яка могла б служити там постійно.

З командою з м. Горохів (Волинська область) ми проводили триденний табір в Сєверодонецьку. Було близько 60 дітей. Після знайомства з дітьми ми запропонували їм поїхати з нами в стаціонарний табір, який знаходиться за містом. Кілька дітей погодилися поїхати, і ми провели з ними ще 6 днів на природі в с. Боброво. У Боброво було 53 дитини, це діти з Луганської області.

Продовжуючи тему служіння дітям, хочемо поділитися новою ідеєю, яку ми вже втілили в реальність. Протягом літа із кожною домашньою групою ми виїжджали в окремий район міста, у дворах будинків ставили батут, вмикали дитячу музику і проводили з дітьми спортивні естафети. Знайомилися. Дорослим роздавали християнську літературу і візитки з адресою церкви, дітям — дитячу літературу і візитки «Школи життя». В кінці заходу дарували солодощі. Кілька дітей після цих заходів стали відвідувати «Школу життя» в нашій церкві, а одного чоловіка відправили на реабілітацію.

Цього літа в Станиці Луганській та в Комишному (на лінії фронту) із братами з Румунії провели євангелізацію. Було близько 100 чоловік у Станиці і 60 чоловік в Комишному. Після цього люди стали відвідувати недільне служіння. Зараз там працюють місіонери з нашої церкви. Щотижня намагаємося допомагати їм у праці.

Спільно з іншими євангельськими церквами провели «Свято сім'ї» в нашому місті. На центральній площі зібралися близько 1000 місцевих жителів.

З 1 жовтня 2018 року відкриваємо центр реабілітації при нашій церкві.

Проводили на території церкви очну клініку. Було трохи більше 60 чоловік. Поки люди чекали своєї черги, ми проповідували їм і пригощали чаєм із солодощами.

Протягом літа проводили будівельно-ремонтні роботи в нашій церкві, тому що є потреба побудувати велику залу. Те приміщення, яке є, не дає можливості більше запрошувати людей на служіння, якісно займатися з молоддю і підлітками.

Ірина Руденко, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати