Не покладаючи рук

31.05.2019
0
479

Ми не покладаючи рук працюємо на ниві Божій. Прийшла пора городів, і оскільки ми живемо, можна сказати, в селі, то практично всі люди в цей літній час працюють на своїх ділянках. Поки дорослі зайняті посадкою картоплі, помідорів і всього іншого, то ми більше приділяємо часу дітворі. Звичайно ж і всі інші служіння проходять: і недільне, і домашня група, і обов'язково — відвідини літніх людей та людей з інвалідністю. Ми допомагаємо їм по дому, приносимо продукти, читаємо з ними Біблію.

Було кілька святкових днів, коли діти не навчалися в школі і ми використали це, щоб провести з ними якомога більше часу. Збиралися всі разом, проводили різні християнські уроки на теми: «Єдність», «Дружба», «Послух батькам». Дивились цікаві відео, мультфільми на ці теми, малювали, проводили гурток рукоділля. До речі, вироби з фетру, магнітики, шиття, дуже подобаються дітям, особливо дівчаткам. Це і хороші навики для майбутніх господинь, і просто можливість бути разом і вчитися взаємодіяти, допомагати один одному. У нас є мрія, і ми молимося про це, щоб придбати для дитячого служіння добру електродуховку — щоб проводити ще й кулінарний гурток. У нас в домі — постійно гості, і ми знаємо, що коли люди їдять разом в невимушеній атмосфері, то це приносить простоту в спілкування і об’єднує. У Писанні ми бачимо багато прикладів, коли Христос їв з учнями або годував народ.

Але найбільш пам’ятна подія за останній час — це вулична євангелізація з дітьми перед святом Пасхи. І ми, і діти сильно переживали, але вони не злякалися, не втекли — ходили по вулицях, в людних місцях, роздавали брошури та газети, розповідаючи про Христа і про суть Пасхи. Діти, з вуст яких лунали не грубі слова, а благословення на адресу людей, просто розтоплювали дорослі серця, і люди звідусіль кликали їх, щоб почути, про що вони говорять і взяти газету. А головне, що це не було просто якоюсь дитячою забавою, старші з них проповідували людям Божі істини по-дитячому просто, але в духовному світі їхні слова були, як забиті цвяхи. Це по-справжньому зачіпало людей. Там був Господь!

Діти загорілися цим служінням і навперебій запитували, коли ж підемо наступного разу на євангелізацію. Вони запасалися газетами та брошурами, щоб роздавати людям.

Планів дуже багато, хочеться провести це літо з користю для Господа і використати цей час по максимуму. Дай Господь нам сил, здоров’я і благодаті на все!

Це те, що можна описати дуже коротко, а так усе наше життя — це служіння Господу і людям. В кожному дні, встаючи вранці, шукаємо чим можна послужити.

Тарас Дідич, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати