Намет для вуличного служіння

01.03.2021
0
36

Проводимо служіння в с. Шпотівка. Як і раніше, збираємося недільними вечорами в будинку нашої сестри. Час від часу приходять її сусіди, родичі, щоб побути на зібранні. Час проходить швидко — молимося, співаємо, люди охоче слухають Боже Слово, ставлять питання. Молимось за це та інші прилеглі села, щоб церква росла.

Мали можливість (заручені дозволом селищної ради) провести для дітей різдвяну програму. Прийшли і діти, і дорослі. Для них лунала історія Різдва, проводилися конкурси та ігри, рукоділля, вкінці кожна дитина отримала подарунок, а дорослі — Євангелії, газети та іншу літературу. Після програми спілкувалися з усіма присутніми за чаєм. Зараз вже легше проводити такі зустрічі, бо більшість людей нас знають.

Із нашою молоддю в Шпотівці та ближніх селах зайшли до кожного двору, вітаючи зі святами, спілкуючись з господарями. Роздавали газети і календарі. Люди відкриті до розмови, запрошуємо їх на богослужіння. Тільки більшість не хочуть іти до чужої хати, кажуть, якби був дім молитви, то приходили б. Тому думаємо і молимося про придбання приміщення.

Різдвяне служіння мали і в Конотопі. Придбали молитовний намет для служіння на вулицях. І перед Різдвом у людних місцях роздавали газети, календарі, Євангелія. Люди цікавилися, підходили, спілкувалися.

Цього року нас спонсорували продуктовими наборами для малозабезпечених, багатодітних сімей, одиноких людей. Тож ми роздали цю допомогу жителям Шпотівки і Конотопу, спілкувалися і молилися за них. Люди були раді, зворушені, багато дякували.

За цей рік хочеться зробити багато проектів, аби карантин не завадив. Молимося, щоб пандемія нарешті закінчилася. Моліться також за нас, за наше служіння.

«А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком» (2Кор.9:8).

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати