Нагадуючи про вічне життя

31.05.2019
0
341

Поділюся тією працею, яку ми виконуємо.

18.02.19 — із командою євангелістів (9 чоловік), їздили у с. Космач на базар, де збирається багато людей. Проповідували, співали під гітари, роздавали різну християнську літературу, а також спілкувалися з людьми. У цьому селі є невелика громада віруючих.

20.02.19 — до 10 братів і сестер вийшли у місто в центр Івано-Франківська, роздавали газети «Вірую» і проводили євангелізацію.

25.02-01.03.19 — у складі 17 чоловік проводили школу особистого євангелизму в Червонограді (Львівська обл.) для 35 братів і сестер. Після обіду кожного дня виходили на практику в місто — в лікарні, в парки, на вокзали, на ринки. Сьогодні люди не проти спілкуватися про Бога, але потрібно правильно до них звертатись. Ось цьому ми і навчаємо в ШОЄ.

02.03.19 — на місіонерській точці в м. Калуш, мали день посту і молитви з місіонерами області. Ми практикуємо щомісяця в різних містах і селах таке служіння — для підкріплення один одного.

5-6.03.19 — був на зустрічі обласних відповідальних за євангелізаційні відділи, яку організував в Києві О. Попчук.

10-15.03.19 — проводили ШОЄ в Києві в місіонерській школі «Ковчег спасіння». Командою з 15 людей навчали 28 молодих братів і сестер. І по Києві скрізь проповідували Слово Боже. Часто, благовістячи, зустрічаємо людей, які зоставили церкви, а також людей з війни, людей, які побували в реабцентрах, атеїстів і «теплих» християн — усім їм нагадуємо про вічне життя.

17.03.19 — у нашій церкві с. Старий Лисець проходив форум на тему «Сучасний євангелізм», де було зібрано більше 100 братів (братерські ради) з області.

21.03.19 — проповідували по лікарнях в Івано-Франківську, люди хочуть, щоб до них приходили, молилися за них, спілкувалися з ними.

25-29.03.19 — проводили ШОЄ на Рогатинщині. Навчалося 22 людей. 5 днів ходили благовістити по селах і в м. Рогатині — проводили євангелізації в центрі, проповідували по вулицях та в лікарні. Одного разу мали неприємний випадок зі Свідками Єгови. Коли ми благовістили, вони підбігли до нас і почали говорити, що це — «їхня територія», і щоб ми «негайно йшли звідси». Ми були вражені їхньою поведінкою, але люди стали на наш бік.

1.04.19 і 3.04.19 — в селі Підлісся, за 2 км від нашого села, роздавали християнські газети, спілкуючись з людьми та запрошуючи на зібрання.

5-7.04.19 — були на 3-денному пості в нашій церкві. Це три дні служінь із ранку до вечора — дуже гарний час! Багато братів і сестер з інших церков приїхали, були люди яких Бог оздоровив, хрестив Святим Духом.

8-12.04.19 — командою з 15 чоловік провели ШОЄ в рівненській місіонерській школі «Добрий самарянин». Було 27 студентів. За ці 4 школи нам вдалося зупинити 4275 людей і 1700 раз викласти Євангелію, понад 2000 людей почули про Ісуса Христа. Слава Господу!

На початку нашого села була зупинка, де люди могли сидіти і чекати автобуса, ховаючись від сонця чи дощу, але не була закріплена і вітер її час від часу перевертав. То ми її з братами підварили, пофарбували, закріпили, і тепер вдячні церкві за добре діло.

16 і 23.04.19 — їздили у м. Монастирськ, на ринках роздавали газети, спілкувалися з людьми. Там започаткували церкву і вже є віруючі. По неділях і серед тижня проходять зібрання.

17.04.19 — в нашому селі у дитячому садку провели євангелізацію. Були присутні всі вихователі, а також батьки дітей. Показали виставу для дітей, співали під гітару, проповідували Боже Слово і разом молилися за Україну. Також роздали більше 120 подарунків «Сумка самарянина».

20.04.19 — в суботу (перед святами) з братами і сестрами зробили генеральне прибирання в домі молитви і на території. Із підлітками й молоддю на території села і по центральній вулиці позбирали все сміття — більше 40 мішків. Люди, які проїжджали, зупинялися, дякували, привозили воду, печиво, морозиво… А голова сільської ради обіцяв у сільську газету написати подяку церкві і пастору за те, що дбають про село не словом тільки, а й ділом.

Також відвідуємо одиноких, малозабезпечених, багатодітних, старших людей, допомагаємо і фінансами, і продуктами, роздаємо гуманітарну допомогу. В сім’ї все добре, всі служать Господу, а це головне!

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати