На грані самогубства

30.09.2020
0
202

Хочу розповісти, що нам вдалося зробити цим літом. Можна сказати, це була моя мрія та переживання — але Господь допоміг втілити. Ми зайшли в кожний дім у поселенні, де живемо, та подарували Євангеліє. Цей проект ми так і назвали — «Євангеліє в кожний дім». На мій подив, люди були дуже відкриті та прихильні. Ми звершили багато молитов та розмов. До нас приїжджали дві команди по три дні на допомогу. За шість днів вдалося пройти усе поселення. Познайомилися з багатьма людьми.

Розповів один із випадків, який дуже запам’ятався під час цього служіння. Підійшовши до одного будинку, щоб запропонувати Євангеліє, побачили заможне обійстя. Відчинив чоловік років тридцяти п'яти, але зі слідами тривалого вживання алкоголю. Під час розмови він розповів нам причину такого свого стану — покинула дружина, з якою прожив дванадцять років. Коли був на роботі в Києві, вона зателефонувала й сказала, що не чекає його вдома, що вони разом більше жити не будуть. Чоловік не знав, що робити в цій ситуації, і почав топити горе в горілці. З одного боку — звична історія, яких немало в цьому світі, але в якийсь момент чоловік зізнався у страшному задумі для своєї душі — він збирався накласти на себе руки…

Звичайно ми стали відмовляти його, щоб не робив цього. Приблизно через годину нашого спілкування, чоловік почав дякувати, що ми прийшли та підтримали. Він заспокоївся, узяв Євангеліє, ми помолилися, дали деякі поради, звичайно, запросили до церкви. Пішли, радіючи, що Господь використав нас, щоб запобігти трагедії.

Плануємо у вересні пройти ще два села поблизу нас — Орлівку та Мар-Буду.

Віталій Бакунець, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати