На фінішній прямій

31.10.2018
1
367

Вересень розпочався з планування проведення Дня подяки в Котельві. Було прийнято рішення про черговий випуск церковної газети, присвяченої темі вдячності. Надрукували чотири тисячі екземплярів — щоб подарувати в 90% дворів у Котельві.

23 вересня на практику приїхали студенти з Київського біблійного інституту. З їхньою допомогою розповсюдили газети із запрошенням на День подяки. А також мали гарні зустрічі з пенсіонерами у двох будинках для осіб похилого віку. Люди, які через різні життєві обставини туди потрапили, по-особливому потребують любові та слів підтримки. Для них співали, проповідували Євангеліє та дарували гостинці.

30 вересня відбулося власне Свято подяки. Запросили вокальний гурт із м. Лубни. Також були старші служителі області та директор місії Микола Синюк, який виголосив заключну проповідь. День подяки в Котельві — це, напевно, найкраща платформа, куди приходить найбільше гостей, цього разу було 30 односельчан. Також у служінні брали участь діти недільної школи, яка проходить щосуботи в домі молитви.

Маємо гарну співпрацю з територіальним центром щодо соціальної роботи з пенсіонерами. Майже щомісяця нас запрошують проводити зустрічі. Викладання проводить Вадим Корольчук. За декілька років праці налагодилися гарні відносини. І на День подяки ми також їх запросили. Було приємно, що вони прийшли, та ще й вивчили християнську пісню, щоб заспівати на святі.

Особливо приємним було те, що ми мали змогу проводити служіння у центральному залі дому молитви, який ще не повністю завершений. І він був переповнений людьми.

22 жовтня до нас приїхали брати з Рівненщини (с. Борбин) та допомогли у будівництві. За декілька днів брати зробили заливку під паркан та майже завершили внутрішні роботи в центральному залі. Робота вже на фінішній прямій. Якщо все буде добре, на кінець грудня плануємо посвячення дому молитви.

Також готуємося до різдвяних богослужінь. Плануємо робити дитячі євангелізації, випуск різдвяної газети та друк церковного календаря.

Петро Устимчук, Полтавська область, уривок з листа

   • Комментарий был удален.
    1. Додати коментар

      Пожертвувати