Море емоцій

01.10.2019
0
313

Літо – це час євангелізацій, дитячих майданчиків, таборів.

У Ніжині ми провели у двох школах дитячий табір. Тема дня була: «Господь — моя твердиня».  Діти з радістю слухали біблійні історії, отримали море емоцій від ігор (лижі, біг з перешкодами, хокей, батут). Всього було 250 дітей.

Щонеділі та в будні відвідуємо дитячий інтернат. Займаємося з дітьми по вікових групах. Вивчаємо біблійні історії, «золоті вірші» з жестами, проводимо рукоділля та й просто спілкуємося на теми, які їх цікавлять. Всього в інтернаті — 40 дітей. Вони завжди з нетерпінням чекають нових зустрічей. Я бачу, як вони шукають Бога і прагнуть знати про Нього більше! Також возимо в інтернат гуманітарну допомогу. Молимося за кожну дитину, щоб Господь беріг та подарував їм гарні сім’ї.

Моїм основним служінням є недільна школа в с. Кобижча Ніжинського району. Переважно відвідують недільну школу діти з церкви та всиновлені у християнську сім’ю. Щонеділі ми вивчаємо з ними Боже Слово. На богослужіннях кожна дитина чимось служить — хтось розповідає вірш, хтось співає пісню. Всього відвідують недільну школу 20 дітей.  

У Ніжині ми провели п’ятиденний майданчик на базі дому молитви. Діти мали гарний час спілкування, вивчення Біблії, різноманітних командних ігор.

Наша церква поповнюється новими людьми. Цього літа троє прийняли водне хрещення — переважно молоді люди.

Анна Козел, Чернігівська область , уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати