Молитовна сторожа

31.05.2020
0
264

На жаль, події останнього часу (пандемія) зробили певний відбиток на служінні. До нас телефонували і приходили лікарі, просили, щоб ми тимчасово припинили проводити зібрання. Звичайно, ми розуміємо ризики, тому по домах вивчаємо Біблію та молимося.

Місцева влада звернулася до районного пресвітера з проханням, щоб церква допомогла найбіднішим категоріям населення в нашій місцевості. Були передані продуктові пакети і в наше село, рознесли їх людям, вони були дуже вдячні.

Також до нас звернулися за допомогою у похованні. Це була нагода для проповіді Євангелія.

Весною багато праці на городах, ми допомагаємо літнім людям обсаджуватися. Маємо домашню розсаду (помідори, капуста, перець, баклажани), якою ділимося з іншими.

Коли зустрічаємо дітей, які приходили в недільну школу та літній табір, то з ностальгією згадуємо ті часи, коли були разом. Запитують чи буде табір цього року. Відповідаємо, щоб вони зверталися в молитві до Бога, щоб Він захистив та зберіг від лихого і щоб ми могли збиратися, як колись.

Маємо групу у Viber, через яку спілкуємося з місцевими. У дружини є сторінка у Facebook, де також стараємося проповідувати Євангелію. Немало людей цікавляться і залишають добрі відгуки.

Останнім часом разом з церквою несемо молитовну сторожу вдень і вночі.

Сергій Онищенко, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати