Молитовна каплиця

28.02.2020
0
359

Як і раніше, основні служіння проходять так: у четвер загальне зібрання, у п’ятницю молитовна каплиця (євангелізаційне служіння), в суботу вранці спільна молитва із служителями баптистської церкви, ввечері церковна молитва, у неділю загальне ранкове зібрання. Також беремо участь у молитовних служіннях, які проходять в регіоні.

Я вже писав, що ми відновили працю з дітьми в с. Юр’єве. Їздили вітати їх з Різдвом. Прийшла молодь, з якою ми розпочинали ще три роки тому, вони вже навчаються в ліцеях і не завжди бувають в селі.

У Буринь приїжджала молодь із с. Стобихівка (Волинь). Вони допомогли нам пройти по місту, рознести газети та привітати людей зі святом.

Перед новим роком запросили ляльковий театр з Різдвяною програмою. Він виступив у нашій гімназії, у школі с. Князівка, де ми ближче познайомилися з директором і попередньо домовилися про літній табір.

На Різдвяні свята запросили друзів з Бурині, щоб допомогли пройти по держустановам, привітати працівників зі святом, подарувати християнські календарі. У суді нас не прийняли, зате у виконавчій службі, міській раді, райдержадміністрації, райраді, прокуратурі були дуже вдячні. А рятувальники (пожежники) навіть скликали в чергову кімнату усіх, хто був на роботі, і ми привітали їх з народженням Ісуса Христа. На наступний день я допомагав у Бурині в такій самій справі. То вийшло навпаки: в суд нас пустили, а до рятувальників — ні.

Ще кілька слів про молитовну каплицю. Люди уже звикли до нас. Приходять зі своїми потребами, просять молитися, беруть літературу, спілкуються. Як не дивно, зустрічаються ще навіть люди, які не мають Євангелія. Шкода лише, що один намет на три церкви, іноді мусимо віддавати її.  Але служіння потрібне — дехто махне рукою й піде, хтось розпитає і висловить свої переконання, а хтось зупиниться та отримає відповіді на наболілі запитання.

Приїжджала команда з Рівненщини з євангелізаційною програмою «Дорога життя». Вони були у нас близько 4 роки тому, тоді проїхали по усіх школах району. Цього разу їздили по інтернатах Сумської області. Зокрема заїхали в наш міський інтернат, як я раніше писав, ми там проводили літній дитячий майданчик протягом двох років. Директор дозволила провести програму, відмінили заняття, привели дітей, і вчителі були. Суть програми — вистава про дві дороги (широку та вузьку), про те як пілігрими зустрічають різні перешкоди на шляху. Відгуки вчителів були хороші, нас відразу запросили на День захисту дітей знову провести у них майданчик.

Віталій Бізюк, Сумська область, уривок з листа                                   Додати коментар

Пожертвувати