Місіонерський рух розгортається!

31.12.2020
0
99

Осінь 2020-го у плані служіння була навіть більш насиченою, ніж літо. Мав сім виїздів на викладання і одне — онлайн. Чотири рази їздив на Західну Україну — двічі в Ковель, в Луцьк, на Львівщину. Один раз — в Одесу. Цей рік виявився багатим на абітурієнтів. Усі групи виявилися найбільшими за всю історію, а в Ковелі набрали аж дві групи учнів. Бачимо, що Господь дає сприятливий час для підготовки служителів, місіонерський рух в Україні розгортається. Слава Богу!

Темпи життя царичанської церкви лишаються сповільненими через епідеміологічну ситуацію. Літні люди досі побоюються відвідувати зібрання, тому збираємося щонеділі в кількості 20 дорослих і 15 дітей (які мають заняття недільної школи окремо). З рештою підтримуємо зв’язок по телефону, відвідуємо вдома. У жовтні провели Свято подяки. Відкриття дому молитви відкладаємо до весни. Дякуємо Богу за поповнення нашої команди молодими місіонерами. Вони, наскільки це можливо в умовах карантину, ведуть духовну працю у двох найбільших селах нашого району. Один із них, Віктор Маслянчук із Довгого, недавно одружився — і ми з пастором Тарасом їздили в Рокитне (Рівненська область) на його весілля: Тарас давав шлюбну настанову, я служив керівником бенкету. Молодята переїхали в Царичанку для служіння.

У співпраці з нашими знайомими у Німеччині продовжуємо гуманітарне служіння людям в районі. Подарували близько десяти ходунків для людей з інвалідністю, милиці, кілька візків, кілька велосипедів та багато одягу.

Наші сімейні справи йдуть добре. Закінчилася долина випробувань, яка тривала цілу весну й літо і була пов’язана з моїм здоров’ям та фінансовими труднощами. Ми знову в строю. Дякуємо Господу, Церкві та родині за підтримку.

У жовтні відвідали сім’ю моєї сестри, яка служить на місії у Черкаській області.

Знову і знову дякуємо Богові, що живемо вже у своїй хаті. У нас тут постійний рух, постійно приходять люди. І ми щасливі, що можемо їм служити. А Господь у Свою чергу дбає про нас. Нещодавно молода сім’я із Дніпра подарувала нам деякі нові меблі. Так наш будинок потрохи укомплектовується.

Сергій Губеня, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати