Місіонери — добрі друзі

31.12.2020
0
107

Сьогодні є багато інструментів і засобів для євангелізації. Нещодавно придбав для товариша, який має інвалідність по зору та інші проблеми зі здоров’ям, аудіоплеєр із записами Нового Завіту на українській та російській мовах. Віктор був дуже вдячний і свідчив, що під час слухання Божого Слова в його серце приходить мир і спокій, нормалізується тиск, вирівнюється серцебиття. Обіцяв прийти на богослужіння.

Із настанням морозів до нашого дому молитви стали приходити місцеві безхатьки. Намагаємося їм служити, проповідуючи Євангелію. Сподіваємося на переміну їхнього мислення і способу життя. Деякі з них вже не раз побували в центрах соціальної реабілітації.

Дуже вдячний Богу за чудові стосунки між місіонерами, які проживають і працюють поруч з нами, в нашій області. Це добрі друзі, які допомагають як у повсякденних справах, так і в благовісті. Відчуваю насолоду від співпраці, радію, що слова пісні: «Он нас сделал родными, Он нас сделал друзьями» справді актуальні. Друзі допомагають у нашому будівництві, відвідують, цікавляться справами. У свою чергу і ми підтримуємо стосунки. Нещодавно разом з місіонерами з Путивля, Конотопу та Батурина їздили в Ямпіль, де будується дім милосердя, зводити дах. Це був дуже приємний і продуктивний час.

Продовжуємо проводити зустрічі в домі молитви протягом тижня — ранкові молитви, розбір Біблії, недільні богослужіння.

Хочу подякувати за підтримку і молитви, за нашу спільну працю. Моліться, будь ласка, за нас, за наш край, за пробудження нашої країни.

Микола Хрокало, Сумська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати