Курс на придбання приміщення

28.02.2020
0
200

Святкування Різдва завжди є гарним приводом для благовістя. Силами помісної церкви та за підтримки друзів з Миргорода ми провели євангелізаційне служіння у школі-інтернаті с. Яхники, де навчаються 99 дітей. Після програми кожен отримав у подарунок солодощі, теплі шкарпетки і рукавички. Також роздали декілька пар зимового взуття. Відвідуємо цей заклад з певною періодичністю. Адміністрація нам сприяє.

Приготували три десятки продуктових наборів, котрі подарували людям похилого віку. Є сім’ї та самотні люди, з якими періодично зустрічаємося, служимо словом і ділом. Я бачив сльози радості, адже є люди, до яких ніхто крім нас не заходить. Якось по молитві одна жінка швидко одужала після інсульту, телефонувала мені як служителю і дякувала, що вже може ходити. Слава Богу!

Приємним моментом на свята стало започаткування ще однієї домашньої групи в с. Васильки. Сестра Шура навернулася до Бога в нашій церкві восени і стала запрошувати до себе в гості. Тепер проводимо служіння в неї вдома. У жінки мама була християнкою. Але Шура вийшла заміж за військового і багато пережила... Коли поховала батьків, чоловіка дуже засумувала, зрозуміла — потрібно повертатися до Господа. Так ми й познайомились.

Праця у форматі домашніх груп продовжувалась у селах Сенча (5 чоловік) та Венслави (7 чоловік). Загалом наша церква налічує 19 членів (у 2019 році прийняли хрещення 4 чоловік), а усіх прихожан — близько 40. Тому тримаємо курс на придбання власного приміщення, збираємо кошти.

Минулий рік був дуже плідним щодо розвитку дружніх стосунків із сусідніми церквами. Останньою ми відвідали церкву м. Лубни, яка святкувала своє 20-ліття. Були представники влади, православної церкви та інші гості. Цього року виповняється 10 років від започаткування нашої церкви, тому теж хочемо зробити подібне святкове богослужіння.

Проводити різні конференції. Наприклад, організували сестринську зустріч на тему «Благословення та прокляття у владі язика».

Газета «Жива Надія» є дієвим інструментом у благовісті — роздаємо по 500 штук кожного тиражу.

Маємо бачення і надалі працювати з соціально незахищеними людьми, а також з дітьми, молоддю. На літо запрошуємо гостей для проведення наметових служінь.

Хотілося б більше часу присвятити служінню в 2020 році. Кількість людей у громаді збільшується, тому ми молимося за помічників та додаткові джерела для забезпечення служіння церкви та нашої сім’ї.

Ігор Унтило, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати