Курс — на зближення

22.11.2019
0
361

Із вересня ми продовжили працю з дітьми. Заняття в недільній школі відвідує до 15 осіб. На заняттях діти слухають біблійні історії, вивчають вірші, пісні, а згодом — беруть участь в центральному недільному зібранні. Моя дружина з іншими сестрами займається з дітьми рукоділлям, їм це дуже подобається.

Щосуботи проводимо підліткові зустрічі, під час яких роздумуємо та дискутуємо на важливі теми, які цікавлять дітей, звіряючись з Біблією. Підлітків приходить не так багато — до 5 чоловік. Але ми не зупиняємось і віримо, що все це — не марно. Коли було тепліше, виїжджали з дітьми на природу, мали чудовий час для спілкування, пісень та молитви.

В кінці вересня ми мали День подяки в нашій церкві. Богослужіння відвідали багато гостей. Діти з недільної школи підготували спеціальну програму. Після зібрання мали гарний церковний обід та спілкування.

На наші зібрання час від часу приходять нові люди. Зараз ходить одна жінка непростої долі, ми з нею постійно спілкуємося, молимося.

Оскільки я відповідальний за місіонерське служіння, то час від часу збираю працівників для планування подальшої праці. В останній четвер кожного місяця проводимо обласну місіонерську молитву.

Зараз продовжуємо будівництво прилеглої будівлі до дому молитви. Там має бути дитячий клас недільної школи, а також кілька кімнат для гостей, адже літом приїжджає багато молоді для праці в таборах.

Церква наша не така й велика — до 60 чоловік, але хочемо цієї зими розпочати домашні групи. Щоб через спілкування, молитви зближуватися одне з одним.

Мирослав Капарчук, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати