Крига скресла

31.08.2017
0
387

Слава Богу за те, що Він почув наші молитви і вийшов на зустріч нам! Справа в тому, що декілька років підряд ми не мали ні найменшої можливості провести масовий захід християнського характеру. Священик помісної православної церкви МП був за сумісництвом депутатом районної ради, і на кожне наше звернення чи заяву отримували відмову.

Так було багато років. Але тепер крига скресла! Священика перевели в сусіднє село, а голова (його прибічник) не пройшов на минулих виборах… До влади прийшли нові люди і минулого року ми провели першу євангелізацію… А в цьому році ситуація ще покращилася. Дозволили проведення дитячих майданчиків, а також пришкільного табору для дітей з 2 по 6 класи.

Крига скресла. Полтавська область

А 31 травня вже сама адміністрація селища запросила нас служити для дітей. Шкільними автобусами дітей привезли із прилеглих сіл. Дякуємо Богу, а також місіонерам з м. Гуляйполе за надане обладнання, надувну гірку і батути, апарат для солодкої вати. А також за команду, яка допомогла проводити захід.

1 червня на Міжнародний день захисту дітей ми з усім обладнанням та всією командою приїхали в школу №1. Залучивши вчителів, ми провели насичену програму. Насамкінець 130 дітей отримали подарунки «Сумка самарянина». Всі залишилися задоволені, а нам також — радість. Усі в один голос запрошували нас на наступний рік. Молимося і маємо надію.

Крига скресла. Полтавська область

З 10 по 18 липня провесли ще один дитячий майданчик. Цього разу на допомогу приїхали наші друзі з Волині (с. Риковичі). Знову  брат Степан з м. Гуляйполе допоміг батутом, гіркою і апаратом солодкої вати. Отже, з 10 – 12 липня провели майданчик в смт Межова, де щодня було до 80 дітей. Крім звичайної програми, в останній день роздавали книжечки «Найкращий подарунок». Батьки, бабусі і дідусі підходили з проханням, щоб ми заспівали християнські пісні. Ось так — дочекалися моменту, коли не ми шукаємо людей, а вони самі просять розповісти їм про Господа. Підходили, щиро дякували, що зробили для їхніх дітей таке свято. Один день служили 150-ом дітям в санаторії. А 13-14 липня їздили на Донеччину для служіння дітям із зони АТО. 15 липня робили євангелізацію в сусідньому с. Миколаївка. 16-18 липня був майданчик в с. Іванівка Межівського району.

За всі ці дні було потрачено чимало сил і фінансів, але воно того варте! Брат Петро, який приїздить до нас кожного року, дивувався і говорив усім: «Яке чудо роблять ці 350 кг резини» (надувна гірка і батут). Скільки вони людей зібрали!».

Крига скресла. Полтавська область

Дякуємо Богу, за гарячі серця, які готові відкласти свої справи, пожертвувати своїм часом і коштами, залишити свої сім’ї на час служіння. Слава Господу за відкриті двері, за сили і бажання служити. За друзів, які завжди готові допомогти.

Моліться за нас, щоб і надалі Господь вів, допоміг бачити відкриті двері і входити в них, доки є сприятливий час.

Володимир Федорук, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати