Клумба і фонтан

29.10.2019
0
517

У попередніх листах ми розповідали, що хочемо зробити в центрі села клумбу у вигляді кошика з фонтаном. Дякувати Господу, ця клумба уже радує жителів села. Почали робити її із своїми синами. І за короткий час все було готово. Один чоловік, дізнавшись, що ми робимо, подарував 60 кущів квітів, аби висадити на клумбу. Тепер в селі це місце стало фотозоною.

Ще ми мали водне хрещення, хрестили юнака в басейні, який також збудували. До нас приєдналися інші церкви, і це була велика євангелізація, оскільки ми запросили усіх жителів села. По закінченні пригощали усіх гостей, їжу варили на вулиці у котлах.

Продовжуємо працювати в тому ж напрямку що й завжди.

Працює благодійна кухня, харчові пайки, допомога різного характеру тим, хто потребує. Багато роздали гуманітарної допомоги. У першу чергу давали тим, у кого є діти, малозабезпеченим і нужденним. Люди дуже вдячні, а нам приємно.

Надалі підтримуємо чистоту в селі. Голова села виділяє трактор, ми їздимо, збираємо у людей сміття і вивозимо. За це люди також дякують, оскільки вони не мають куди дівати сміття, ця справа не була налагоджена в селі. А тепер усі знають, що раз на місяць сміття буде вивезене.

У серпні проводили в селі на стадіоні День подяки. Прийшли близько 400 чоловік. На цьому служінні покаялася староста села і її дві співробітниці. Наступного дня староста приїхала до дому молитви і у великих радощах мала з нами бесіду. Дякувала що проводяться такі заходи в селі, що вона має гарний приклад для себе, і ми багато допомагаємо їй у праці. Вона співпрацює з нами, а ми з нею, якщо вона бачить певну ситуацію в людей, де потрібна підтримка, то відразу дає про це знати, і ми разом на це реагуємо.

Щиро дякуємо Господу, що можемо все це робити, що Він нас вживає для добрих справ. Маємо дуже добрий час для праці.

Віктор Мартинович, Хмельницька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати