Карантин зміцнив стосунки

31.10.2020
0
142

Проводимо служіння в церкві у вівторок, четвер, п’ятницю та неділю. Заборони немає та й панічний страх у людей відступив. Служителі інших церков кажуть, що карантин негативно вплинув на церкву. Багато хто перестав відвідувати богослужіння. Але у нас, слава Богу, люди приходять регулярно і, як мені здається, навіть стали дружнішими, більш відкритими, співчутливими один до одного. Як каже дружина: сімейні стосунки у церкві зміцніли.

Одна жінка ввійшла у заповіт з Богом через водне хрещення. Ми приєдналися до хрещення церкви в Конотопі.

Продовжуємо роздавати християнські газети біля місцевого ринку. Деякі люди вступають в діалог і є можливість благовістити їм.

Декілька разів виїжджав на євангелізації по області та на Чернігівщину. Такі кількаденні поїздки з братами надихають. Ми роздавали брошури, Євангелії, спілкувалися з людьми. Буває різна реакція, але здебільшого люди приймають Боже Слово.

Стараємося допомагати і в дитячому служінні в нашому регіоні. Так, провели три дуже важких але благословенних дні в Пироговці, де проходив табір для дітей циган. В кінці не можна було їх розігнати додому… Але наша сім’я сильно перехворіла.

Молода сім’я місіонерів поселилася в Батурині, що на Чернігівщині. Минулого року ми там допомагали з табором, і цього року теж. Служили 40 дітям. Слава Богу за чудовий час.

Олександр Клеймьонов, Сумська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати