Гідна заміна

28.02.2020
0
258

Дуже швидко летять дні. Ось уже майже закінчилась зима. Був час для молитов та роздумів. Ми помітили, що в нашому житті немає нічого постійного. І в служінні також. Не все вийшло так, як планували…

На жаль, на початку року через різні обставини не вдалося домовитися про уроки християнської етики. Та Бог повів іншим напрямком. Ми помітили, що діти недільної школи підросли і тепер можуть стати нашими помічниками, а в майбутньому — гідною заміною.

На даний момент у нас є майже готовий музичний гурт. Щоп’ятниці або суботи вони збираються на репетиції. Грають на різних музичних інструментах, співають. Сестра Тетяна займається з ними вокалом.

Старші діти, яким по 13-14 років приходять на нічні молитви, які в нас відбуваються кожної останньої п’ятниці місяця. Це благословенний час для всіх. Майже щоразу бувають гості з різних церков та навіть з різних областей.

Перед Різдвом до нас приїздила молодь з Луцька. Вони служили на зібранні і запалили в наших дітях ще більше бажання співати.

На Різдво для дітей нашої недільної школи та недільної школи Гуляйпілля провели невелике свято з іграми та спілкуванням. Мета цієї зустрічі була — більше здружити їх, щоб в майбутньому могли разом їздити, служити.

Плануємо залучити дітей до євангелізації, зокрема на Пасху. Молимося, надіємося, що Господь поблагословить.

Дмитро Мойсеєнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати