Фестиваль «Щасливе майбутнє»

31.07.2017
0
405

Ми вдячні Богу, Який дарував нам можливість протягом літа проводити дитячі фестивалі під назвою «Щасливе майбутнє». Мета фестивалю є не тільки розважально-оздоровчою, але й виховною. Адже без закладених моральних принципів не можливе ні щасливе сьогодення, ні майбутнє.

З 26 по 28 червня провели фестиваль в с. Деревки для 80 дітей. В Котельві фестиваль тривав з 29 червня по 2 липня. Кожного ранку проходили зустрічі. Діти були розділені на групи за віковими категоріями, кожна з яких мала змогу пострибати на батутах та надувній гірці. Власними руками вони створювали чудові вироби на гуртку рукоділля. Також були захопливі ігри та естафети, веселі пісні. Діти уважно слухали біблійний урок про дружелюбність, послух батькам. Про те, що справжня радість — творити добро. Остання зустріч 2 липня була чи не найбільш зворушливою. Наставники разом з групами підготували святкову програму для батьків. Діти ділилися враженнями, співали вивченні пісні, розповідали «золоті істини», почутті на уроках. Кожна дитина по закінченню фестивалю отримала подарунок від церкви «Нове життя» спільно з місією «Сумка самарянина».

В с. Деревки ми проводили вечірні зустрічі для батьків, діти яких приходили на фестиваль. Спілкувалися на різні теми, благовістили. Молодь з Волині співала пісні та спілкувалася з підлітками, які також приходили на вечірні зустрічі.

У вечірній час в Котельві проходили зустрічі для молоді. Там вони мали хороший час спілкування з молоддю м. Луцька. Разом брали участь в іграх і конкурсах. Вечері, 1 липня, для молоді було підготовлене ток-шоу, гостями якого були Олег Ремінець (чемпіон та багаторазовий призер України з настільного тенісу в парному розряді серед юніорів та срібний призер клубного чемпіонату України в Суперлізі). А також Михайло Мухар (професійний боєць зі змішаних єдиноборств). Спортсмени розповідали про своє життя, шлях до успіху, а також про власні духовні пошуки. 2 липня на закритті фестивалю був святковий концерт з участю музичного гурту «Океани» з Полтави.

23 липня мали зустріч з Джорджем Давидюком та його групою, які служили співом та проповіддю для жителів Котельви. Євангелізація проходила в палаці дозвілля смт Котельва, були присутні близько 50-ти людей.

Богдан Стрільчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати