Джерело миру

30.04.2020
0
321

Хай примножиться Божий мир у вашому домі. Саме цього миру все менше в людських серцях і домах по цілому світу. У ці тривожні дні — люди в тривозі. Але Господь дав нам джерело справжнього небесного миру: «Якби ти прислухався до Моїх заповідей — то мир твій був би як ріка».

Після січня ми продовжили проводити масові євангелізації через служіння очної благодійної клініки. У Тлумачі провели на базі місцевої церкви. А Обертині — в місцевій лікарській амбулаторії. Багато людей уважно слухали Боже Слово, пісні. В Тлумачі було понад 80 чоловік, в Обертині — близько 60. Люди спочатку не вірили, що наша праця — безкоштовна, і за окуляри не треба платити. Люди зневірились в доброті і безкорисливості. Люди не вірять, що комусь потрібні їхні проблеми і що їх хтось любить. Але отримавши окуляри та Євангеліє, багато хто зі сльозами дякували, обіймали нас, відкривали свої душі. У Тлумачі познайомилися з двома жінками, в яких недавно померли сини. Хоча у них є ще діти, але серця ще й досі краються від горя. Вони плакали і розповідали про свої питання до Бога. Мали гарну можливість втішити їх Ісусом Христом.

Також провели благодійну акцію в селі Підвербці, де живе і працює місіонер Віталій Маланчук. Він організував її в місцевій школі. Прийшли близько 100 людей. Акція була напруженою, насиченою — з 10:00 до 16:00. Ми трохи втомилися, але були щасливі, що послужили і словом, і ділом.

Ще в лютому обласний відділ євангелізації відновив благовістя на ринках і вулицях міст. До карантину встигли пройти Богородчани, Тлумач і селище Вікторів, де є наші церкви.

Продовжуємо опікуватися церквою в с. Пужники — проводимо там служіння в неділю, та домашню групу в четвер. Відновили молитву в Озерянах.

Винайняли приміщення в центрі Озерян для дитячих євангелізацій та благодійних акцій. Зараз робимо ремонт, хочемо проводити там регулярні зустрічі  і богослужіння. На даний час лишилось пофарбувати вікна, двері, стіни та прибрати.

У зв’язку із пандемією зараз не проводимо масових заходів. Підтримуємо спілкування з дітьми та батьками через інтернет. Менше маємо і особистих євангелізацій.

Людмила Соф’як, Івано-Франківська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати