Дві радісні новини

30.07.2019
0
318

З радістю ділимося про працю, яку звершуємо тут, в Новоайдарі. Хоча ми сягаємо і за його межі. Зокрема, в сусідньому селі живуть дві багатодітні сім’ї, які ми намагаємося відвідувати частіше, допомагаємо продуктами, одягом. І плануємо там відкрити християнський дитячий клуб і гурток рукоділля. Від дітвори відбою немає, вони з нетерпінням чекають на нас.

Хочемо поділитися двома радісними новинами. Одна з них — ми придбали землю під будівництво дому молитви. На ділянці є старенький будиночок, який потрібно відремонтувати, щоб ми сім’єю могли там жити. Друга новина — нам подарували автомобіль, хоч і старенький, але їздить. Слава Господу!

Поки літні канікули, є прекрасна можливість бачитися з дітьми набагато частіше. Частина з них підросли і тепер у нас є окремо зустрічі для підлітків. Читаємо з ними Біблію, розбираємо Слово Боже, роздумуємо. Вони вже дорослі і мають дуже багато питань. Також, звичайно, ходимо з ними на річку або на пікніки, та й просто поїсти морозива. Вони дуже люблять, коли їм просто приділяють час.

Не залишаємо вуличних євангелізацій, відвідування та допомоги людям з інвалідністю. Удвох, звичайно, не просто охопити багатьох людей, але деяких відвідуємо і допомагаємо регулярно.

Плануємо розпочати жіноче служіння, вірніше, жіночий клуб. Проводити його будемо в орендованому кафе. Це не буде формат церковного служіння. Підніматимемо актуальні для жінок теми і розбиратимемо з точки зору Біблії. Якою Бог бачить жінку і маму, якими повинні бути взаємини в сім’ї? Підтримайте в молитві, аби нам вдалося організувати заплановане.

Тарас Дідич, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати