Духовний хліб «з доставкою додому»

30.04.2020
0
301

Як і більшість людей, ми  маємо певні обмеження і в церковному, і в соціальному, і в євангелізаційному служінні.

Серед наших знайомих та друзів є немало людей, для яких читати та розуміти  Євангелію складно. Із цієї причини ми почали писати біблійні аудіо- та відеоуроки, у яких читаємо та роз’яснюємо історії про Ісуса Христа, Його притчі. Розсилаємо у вайбер-групи для дорослих та дітей. Люди, із якими дружимо, охоче приходили до нас на зустрічі в церкву, щоб більше дізнатися про Бога, помолитися  та послухати християнські пісні.

Нещодавно  одна жінка написала, що її син запитав: «Мамо, а хто такий Бог?» Під час карантину вона разом із чоловіком та сином стали читати дитячу Біблію, наші уроки слухають із задоволенням! Радує, що люди замислюються над почутим і визнають авторитет Божого Слова. Пишуть: «Ніколи не думали, що така цікава Книга Біблія!»

Записи біблійних уроків можна прослухати в зручний час. Зазвичай ми відсилаємо їх увечері, коли денні клопоти позаду. Звернули увагу, що Боже Слово під час карантину більш бажане, аніж раніше, серця людей більш відкриті для Бога, у багатьох з’явився час для надбання духовних цінностей.

Слава Богу, що під час карантину не доводиться нудьгувати, а можна ще більше молитися за людей та дарувати їм найдорожче — Його Слово, адже Воно містить обітниці теперішнього й майбутнього життя!

Ірина ГубеняДодати коментар

Пожертвувати