Дерев’яний літачок

30.09.2018
0
415

Дуже швидко пройшло літо, ми постаралися використати цей добрий час для проведення вуличних заходів. У нашому місті, та у двох інших населених пунктах району провели дитячі табори. Усього у заходах взяли участь більше 250 дітей різного віку. У програмі були біблійні уроки, вивчення золотих віршів Біблії, спів, спортивні конкурси, ігри, батут, рукоділля.

Одного дня, коли проходив табір у Долині, до нас звернулася працівниця спілки дітей з інвалідністю. Вона запитала, чи могли б вони привести своїх дітей, щоб ми позаймалися з ними. Ми погодилися, хоча це було непросто, довелося трохи адаптувати програму. Було дванадцять дітей з інвалідністю. Ми разом з ними співали, малювали, молилися, провели конкурси. Особливе задоволення вони отримали від виготовлення різних виробів власними руками. В кінці всі отримали невеликі подарунки — розмальовки та воскові олівці. Пізніше ми дізналися, що саме такі олівці мають важливе значення і використовуються у терапії для таких дітей.

Коли проводили табір в одному з населених пунктів району, якось під вечір у магазині зустріли місцевого хлопчика, з яким зав’язалась розмова. В розмові він сказав, що дуже мріє мати модель дерев’яного літачка, а ми розповіли йому про табір та запросили. Наступного дня він прийшов і не пропускав жодного дня табору. Заключного дня було святкове служіння у присутності батьків. Усі, хто постійно відвідував табір, отримали коробочки з подарунками. Діти відкривали свої подарунки та з цікавістю розглядали, що кому попалося, і раптом до нас підбіг той самий хлопчик, і показав пакунок, у якому була модель дерев’яного літачка. Але ж ми нікому особисто не підбирали подарунки! Господь потішив його таким подарунком, здійснивши бажання. Та не тільки його, але й усіх нас!

Щодня, після завершення дитячого дозвілля, ми робили євангелізаційні богослужіння на вулиці. Багато людей почули Євангеліє та християнські пісні.

Микола Шеремет, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати