Ділитися усім, що є

30.11.2018
0
314

Наше життя в м. Плоче йде своїм порядком: збираємося домашньою групою на молитву і розбір Слова, беремо участь в житті один одного. Наші підлітки, про яких ми писали раніше, зараз роз'їхалися в інші міста, хто працювати, хто навчатися. Їхня мама стала приходити на домашню групу, ми стали ближче спілкуватися. У жінки з’явилося бажання пізнавати Бога, будувати стосунки з людьми в церкві. Ми готові ділитися усім, що у нас є, з людьми, заради того, щоб їхні душі знайшли мир з Богом. Таким баченням зараз і живемо: ділитися життям у Христі з усіма, з ким стикаємося в повсякденному житті. Віримо, що Бог з нами.

Отримавши дозвіл від уряду міста провести кілька євангелізаційних днів: роздавали християнську літературу, співали християнські пісні в центрі міста, спілкувалися з людьми про Ісуса Христа.

На даному етапі молимося і будуємо стосунки з декількома одинокими матерями, хочемо проявити до них любов і підтримку.

Просимо вас молитися за серця людей, з якими ми почали дружити. Також підтримайте в молитві за всю нашу команду місіонерів, щоб Бог зміцнив у всіх обставинах, дав нам більше віри для благовістя і посвячення. Ми молимося про церкву в Плоче, щоб вона росла і приносила плід. Зараз займаємося пошуком приміщення для богослужінь.

Андрій Свірчевський, Хорватія, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати