Чути Божий голос

31.12.2020
0
112

Останнім часом підводжу підсумки, роблю висновки щодо своєї праці. Бачу, що найбільше благословення — чути Божий голос і бути слухняною. Не шкодую, що одного разу вирішила піти в місіонерську школу «Голос надії» та посвятити молоді роки для благовістя.

Розповім про одне із сіл, де ми часто буваємо. У нас було бажання і можливість пожертвувати певну суму для малозабезпечених людей. Тож разом з Катею закупили продукти і зробили харчові пакети. Нас попередили, що будемо заїжджати до людей похилого віку, не всі з них можуть приготувати собі їсти. Тому продукти вибирали такі, щоб їх можна було швидко вжити, але і дещо щоб лишилося на запас.

Спочатку відвідали одну самотню бабусю. Хата вбога, подвір’я теж, видно що ніхто не допомагає. Вона розповіла нам про свого сина, який живе окремо та, на жаль, вживає спиртне. Жінка була дуже вдячна за продукти, не стримала сліз і до останнього переконувала: «Та не треба!» Другими відвідали біженців — маму та сина шкільного віку. Потім заїхали до одинокого дідуся. Застали його в невеличкому дровнику, коли він рубав дрова. Руки, голова, тіло — все труситься! Та немає помочі літній людині… Хотіли відвідати ще одного чоловіка, але довелося передати продукти через лікарів, оскільки він має психічну хворобу.

Також побували в одній сім’ї — чоловік і жінка похилого віку. У них і дім великий, і по господарству чоловік порається, а от дружина — на інвалідному візку. Ми завезли їм продукти, заспівали пісні під гітару. Вони кажуть: «Так було б добре, якби хто допоміг хоч в будинку прибрати!» А для нас це тільки в радість — послужити добрим ділом. Взяли в руки віника, швабру, ганчірку... А вони нам віри не ймуть, все говорять: «Ми вам заплатимо! Як це так — безкоштовно?!» Ледь переконали, що все це — в ім’я Ісуса Христа.

Окрім соціального служіння, роздаємо газети, брошури, Нові Заповіти. Іноді зустрінеш говірливу і відкриту людину, іноді — навпаки. Та завжди приємно зустріти дитину, яка була на дитячому таборі влітку. Вони такі щирі — підійдуть, привітаються, розкажуть про свої справи. Уже дуже багато таких сіл, де можна вести регулярне служіння дітям, підліткам, людям різного віку. Молимося, щоб Бог послав ще більше місіонерів, які б горіли бажанням вірно виконувати Божу справу. «І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім» (Мт.24:14).

Тетяна Галина, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати