Чудові моменти служіння

30.09.2018
0
409

Ось і минуло літо. Настав час підбити підсумки... Почну із найважливішого. 26 серпня 2018 року ми провели служіння водного хрещення. Двоє людей (чоловік і дружина) уклали заповіт із Богом. Для нас, місіонерів, це Божа мета — проповідувати, навчати і хрестити. На жаль, є люди які не наважуються вже довгий час зробити цей крок.

У липні ми провели особливе дитяче служіння на території центрального парку, приурочене до всеукраїнського дня сім'ї. Проповідували біблійний погляд на сім'ю. Близько 90 дітей взяли участь в цьому заході.

Відвідали дитячий садок, де провели зустріч з працівниками установи. Люди охоче брали Євангелії. В кінці помолилися за них та їхні сім'ї.

По суботах проводимо дитячі зустрічі, на які приходить від десяти до двадцяти дітей.

Дитячий захід на сімейну тематику також провели в с. Українське. Тут діти були особливо відкриті, дуже полюбили біблійні уроки, щиро молилися Богу, молилися за своїх батьків.

Також ми послужили братам і сестрам з Донецька в Іскрі, де у них проходило «Свято кущів». Розсіяні Божі діти з’їхалися, щоб побачити один одного. Друзі з Гуляйполя люб’язно надали нам батут та гірку для дітей. Щасливих дітей доводилося стримувати, інакше вони усі були б на ній одночасно. Щоб свято для дітей було солодшим, допоміг апарат солодкої вати. Ми були раді їм служити.

Дуже скоро після Іскри поїхали в Межову (до Володі й Тані Федоруків) на останній день майданчика.

Група молоді із Луцька їхала на Гуляйполе через Покровське, і у нас затрималася на деякий час. З їхньою допомогою провели на центральному стадіоні триденний майданчик. Цей майданчик був особливим і надовго запам’ятається всім учасникам. Після основного духовного викладання розпочинався дощ (якого вже більше місяця в наших краях не було). А в останній день був такий сильний вітер і дощ, що навіть батути перекинув. Під час зливи двома бусами і машиною розвозили дітей по домах. Такого у нас давно не було.

Також провесли дводенний майданчик в селі Левадне з допомогою друзів з Гуляйполя.

Нарешті останній майданчик провели суто для наших підлітків в Іскрі, куди приїхала молодь з Гуляйполя та з Межової. Поговорили з дітьми на серйозні теми підліткового віку. Діти були дуже задоволені. Ми дуже вдячні Богу за чудові моменти нашого служіння.

Валентин Моісеєнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати