Час читати Євангеліє

31.03.2018
0
320

Ми продовжуємо відвідувати дітей-інвалідів в управлінні соцзахисту. Хоча і не все там гладко.

Луганська область

Продовжуємо відвідувати людей в лікарні. Раніше відвідували покинутого чоловіка в хірургії. А нещодавно дізналися, що багатодітна алкозалежна жінка, яка періодично відвідувала церкву, а її діти — «Школу життя», і якій ми пропонували поїхати в центр реабілітації, потрапила в цю ж лікарню поверхом нижче. Дітей у неї вже забрали і віддали в дитячий будинок сімейного типу, а її позбавили материнських прав. Вона лежить на розтяжці з відкритим переломом ноги. Сумно. Але в цьому є і плюс: вона довгий час не зможе вживати алкоголь, тепер у неї є час читати Євангеліє, і у нас є можливість відвідувати і проповідувати не тільки їй, але і тим жінкам, які лежать з нею в одній палаті. Жінку з переломом відвідувати в лікарні нікому, бо її мати теж алкозалежна. Ми хочемо в цей відрізок часу проявити до неї Божу любов і турботу церкви. Показати, що вона комусь потрібна, і що є Бог, який її дуже любить.

На одну з місіонерських точок в Луганській області приїздили брати-будівельники з Ковеля, допомогли нам перебудувати будинок молитви в Петропавлівці, якого ми придбали в кінці минулого літа.

Луганська область

Продовжуємо служіння і в нашому місті, і в Новоастрахані. Плануємо літні табори. Складаємо списки дітей, програму, шукаємо команду, фінанси. Табір стаціонарний 6-денний. Плануємо провести для дітей з усіх церков Луганської області на турбазі, а 3-денний — для дітей нашого міста на території однієї з міських шкіл. Згадуйте про нас і про служіння церкви в молитвах своїх. Ще раз дякуємо всім і благословляємо Божим іменем.

Олександр Руденко, Луганська область, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати