Час Божої благодаті

30.07.2019
0
310

Ось уже другий місяць літа, час так швидко летить і Біблія попереджає, щоб цінували часом, а особливо — якщо це час Божої благодаті, коли можемо працювати на Його ниві.

Ми мали дуже гарний час свят, проводили євангелізації у Полтаві, у селах, дарували людям Нові Заповіти, святкові випуски газет. Здебільшого люди приймають і слухають Боже Слово.

Нещодавно нас запросили в сусіднє село, там — велика школа, де ми змогли провести профілактику негативних явищ. Мали нагоду, щоб спілкуватися з дітьми і вчителями.

Кілька днів тому мені зателефонувала бабуся однієї дівчинки, яка ходить з моїм наймолодшим сином Ванею в один клас. Вона була дуже вдячна, що ми її онучку навчили молитися. Жінка розповіла, що дівчинка змінилася в поведінці, просила, щоб ми завжди її брали в церкву. Слава Богу, що протягом усього навчального року у мене була можливість спілкуватися з дітьми нашої сільської школи, і це дало хороші плоди.

6 липня у нашій церкві було водне хрещення — 9 чоловік , серед яких був і Валера. Він — сирота, виховувався в інтернаті, рік тому він прийшов у наш реабілітаційний центр, покаявся, Бог звільнив його від залежності, і сьогодні — це зовсім інша людина!

Продовжуємо працювати в тюрмах, бачимо сприяння Боже — коли люди довгі роки вели гріховний спосіб життя і ніхто не міг їм допомогти, а сьогодні змінюються так, що навіть працівники в’язниць розуміють, що це чудо!

Відвідуємо лікарню для смертельно хворих людей, підтримуємо їх і матеріально. Недавно під час відвідин підійшла медсестра і сама попросила зайти в реанімаційну палату, де лежали двоє важкохворих хлопців. Навіть рідні часом не приходять до цих хворих...

Ось так ми й живемо, дякуємо Богові за Його милість і любов кожен день!

Сергій Осадчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати