Бути вірними в малому

27.08.2020
0
252

В умовах карантину ми все ж шукаємо можливості працювати для Бога. Можливо, не так багато людей і не так багато служінь. Але і в малому стараємося бути вірними.

Нещодавно в нашій місцевості були дуже сильні опади. У селі, де ми проводимо домашню групу, постраждали хати багатьох людей. У деяких позривало дахи і огорожу. Тож ми поїхали, щоб допомогти їм нейтралізувати наслідки негоди.

Приїжджали гості з м. Ніжин, і ми разом з ними проводили вуличну євангелізацію на території церкви. Зібралося близько 30 людей.

У зв’язку з карантином, ми спочатку призупинили дитяче служіння. Але зовсім скоро до нас додому почали приходити діти і просити знову проводити зустрічі. Ми довго роздумували, як краще вчинити, та вирішили відновити регулярні заняття.

Минуло вже два біблійних уроки. На першому ми розглядали тему «Що посієш, те й пожнеш». Дали дітям додому завдання вивчити золоті вірші, і кожен старанно вивчив! В одного з хлопчиків був День народження. Ми зібрали йому подарунок, привітали та помолилися за нього на зібранні.

Почали проводити гурток кулінарії. Дітей у такому віці важко чимось зацікавити, та це їм сподобалося. Ми готували піцу, та жоден з них не їв, а всі понесли додому батькам.

З братами із Західної України відвідали багатодітну сім’ю, та чоловіка з інвалідністю. Помолилися за них, запросили на служіння та лишили продуктові набори.

На дитяче ходить один підліток, йому 14 років, який виявив бажання навчитись грати на гітарі. Плануємо і в цьому напрямку працювати.

Юрій Шмига, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати