Будівництво в Жидачеві

31.05.2019
0
376

Прикладаємо максимум зусиль, щоб на свято Христового Воскресіння була готова частина будинку (а саме прибудова), де ми хочемо проводити наші зібрання, поки не буде готова головна зала. Оскільки часу залишається вкрай мало, то ми працюємо з ранку до пізнього вечора, а буває що й до ночі. Недавно залили бетонну стяжку на підлогу, а цього тижня взялися за дах. Хоч працює здебільшого Андрій, а я йому допомагаю, наскільки дозволяє здоров’я, та будова потрохи рухається.

Я прочитав як робити дах, подивився навчальні відео, порахував і замовив дерево на дах прибудови. Уперше в житті я таким займався і досвіду не мав зовсім, молився, щоб замовленого матеріалу вистачило. Коли ж поставили балки перекриття, паро та гідро ізоляцію, утеплюючу вату тощо, то виявилося, що всього вистачає. Також замовили метал на дах який напевно привезуть наступного тижня.

Кроком віри для мене стало замовлення вікон на весь перший поверх та дверей для прибудови. Для цього замовлення зовсім не було коштів, але без вікон ми не зможемо туди переїхати… Тож я спершу замовив, а тоді почав шукати кошти, але марно. І коли прийшов час дати аванс, я був змушений взяти позику в банку. Правда, за день до приїзду майстрів, які мали встановлювати вікна я все ж знайшов людей, які позичили мені решту суми без відсотків. А фірма, яка виготовлює вікна, продала їх нам за акційною ціною.

Електроенергію ми поки що беремо від бензинового генератора, бо підключення світла дуже дороге. Але віримо, що з часом Бог нам і в цьому допоможе.

Ми розпочали підготовку до весняно-літніх євангелізацій. Зокрема до табірних та вуличних євангелізацій.

Іван Онисів, Львівська область, уривок з листа

 

У нас тут розпал будови, бо поставили за ціль великодні свята зустріти в новому домі молитви. Щоправда мова йде не про основний великий зал, а про прибудову, яку хочемо завершити цілком. І погода сприяє цій справі! Надворі тепло, можна будувати, ремонтувати, проводити каналізацію. Тішить, що не тільки ми з Іваном працюємо, але також церква підключається — люди беруть вихідні, допомагають хто чим може, і робота просувається.

До Великодня прийде спеціальний випуск газет, і треба буде їх щонайбільше поширити, бо останні місяці я трохи у цій справі відстав — до 500 газет у місяць.

Правду кажучи, мені здається, що віруючі нашої церкви останнім часом більше благовістять, ніж я сам. Так виходить, що я проповідую їм, а вони несуть це людям по Жидачівщині. У кожного тут є багато знайомих, я ж тут порівняно новенький. То може воно й на краще. Хоча я стараюся знайомитися з новими людьми, показувати образ Христа у житті. Це особливо актуально щодо людей, котрі живуть по сусідству із нашою земельною ділянкою. Я там цілими днями інколи працюю, то вони часто й приходять поспілкуватись. Цікаво, як вони відреагують на богослужіння, які ми будемо проводити у тій новобудові! На будові я взявся до роботи з новим завзяттям, щоб все ж забезпечити нашу маленьку церковну громадку залою для зібрань ще до свят.   

Андрій Сидоров, Львівська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати