Будівництво в Гуляйпільському

31.01.2020
0
268

Знову прийшли зимові євангелізації — час ходити від дому до дому та звіщати про народження Ісуса Христа. Дуже багато роботи було по школах, садочках тощо. Школи відвідали із святковою програмою та подарунками. Щороку нас тепло приймає дітвора та дорослі.

Зокрема нас запросили приїхати з невеликою програмою в сусіднє м. Залізничне. Проводили ігри, співали, робили зарядку, розповідали про Того, Чий День народження святкуємо. Були здивовані, як діти запам’ятовували суть історії. Вихователі слухали також, брали участь у програмі. Вкінці подарували гостинці.

Цього року, як і раніше, нас підтримала команда молоді з Луцька — 13 енергійних хлопців та дівчат. Вранці ми йшли з гітарами в центр міста, на базари. Співали різдвянки, роздавали літературу, запрошували на святкове богослужіння. Було дуже приємно бачити щасливих людей, які посміхалися нам у відповідь.

У неділю мали святкове зібрання, на яке прийшли чимало людей по запрошеннях, які ми роздавали.

Після служіння ми поділилися на команди та поїхали в сусідні села проводити святкові євангелізації. Їх відвідали багато людей. Великою радістю було ходити від дому до дому, співати, роздавати літературу, нагадувати про Іменинника. Люди із задоволенням приймали нас. Пройшли два села (Гуляйпільське, Червоне) та м. Гуляйполе.

Також хочу розповісти про дім молитви, який зараз будується в Гуляйпільському. Будівництво почалося рік тому. На допомогу постійно приходять діти, молодь, дорослі. Маємо час для спілкування з ними. Щосуботи проводимо недільні уроки для підлітків, приходить багато дітей. Молимося за них і бачимо переміни. Хочемо, щоб батьки теж приходили на недільні служіння. Якщо вони мінятимуться, діти братимуть приклад. Це дуже добрі діти, хочемо щоб у них було благословенне життя! Люди в селі чекають відкриття церкви.

Валентин Зайдун, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати