Будівництво у Приморську

30.09.2018
0
332

Літо було дуже насичене працею, подіями, гостями. Ще з травня ми почали підготовку до таборів, шукали людей в команду, готували уроки, складали програму, підбирали наочні приклади. Отже провели двома командами 10 таборів, із яких в шести я був учасником. Перший табір був у селі Дмитрівка на базі школи, було 150 дітей. Разом з вчителями і директором діти нас зустріли з хлібом і сіллю. В цьому таборі я був наставником старшої групи, в якій було більше 20 дітей, дуже добре все пройшло.

Наступний табір проводили у сусідньому селі Трояни, де було менше дітей, але приїжджали діти із попереднього табору.

Після цих двох таборів, які проводили разом усі місіонери, ми розділилися на дві команди. Перша — проводила табори у Більмацькому районі, а друга — у Приморському. На допомогу приїжджала молодь з Рівненщини, Волині, інших областей України, а також із США.

У нашій команді було 25-30 людей. Провели табір у Приморську, Новоолексіївці, Банівці і Єлизаветівці. У цих таборах я був виконуючим обов'язки директора і займався організаційними питаннями.  Дітей було близько 100. З 9 до 14 години проводилася програма для дітей, а вечорами проводили служіння для дорослих, багато співали, розказувати вірші, проповідували.

У с. Банівка пройшло все якось по-особливому — вечорами приходило багато дітей з батьками, люди були дуже відкритими. На останній вечір прийшли представники влади, вручили нам подяку, подарували хліб, який печуть у селі, і мед. У с. Єлизаветівка були дуже відкриті діти. Також привозили дітей із сусіднього с. Єлисіївка шкільним автобусом. У тій школі ми допомогли будівельним матеріалами для ремонту класу і це зміцнило наші стосунки з директором  і вчителями.

Загалом табори пройшли дуже добре, були хороші відгуки від людей, і ми також задоволені.

Разом із тим, почали підготовку до будівництва дому молитви: зробили розбивку, де копати траншеї для фундаменту, найняли трактор, який викопав їх. Пізніше приїхали брати із Ковеля і залили фундамент під фундаментні блоки. Після закінчення таборів зайнялися будівництвом. Знову приїхали помічники з Ковеля, разом побудували фундамент із блоків, провели каналізацію. Приїжджав мій брат Ваня з другом, з ними викопали колодязі, щоб провести воду, вимурували і підключили воду. Потім зробили планування землі, щоб заливати монолітну плиту на всю площу будівництва. Взяли у в оренду віброногу, утрамбували землю. З Обарова, що біля Рівного, приїхав брат, з яким ми зробили опалубку, виставили і зв'язали арматуру, залили моноліт. Допомагали рівненчани, місіонери і брати із Бердянська.

Коли залили моноліт, із братом поїхали до батьків, щоб побачити їх і допомогти.

Ось так пройшло літо. З гостями, які приїжджали до нас, ми змогли і побувати на морі, співали в центрі для людей, допомагали літнім людям. Також в мене була можливість з'їздити на Сумщину, де колись служив.

Юрій Яковчук, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати