Боже Слово в селі П’ятка

30.09.2020
0
154

Утверджуючи Боже Слово в селі П’ятка, ми бачимо людей, які потребують допомоги. Розуміємо що в багатьох серцях живе страх і недовіра. Попри все, богослужіння проходять щонеділі. Приходить до 15 людей — здебільшого молодь і діти.

13 вересня 2020 року проводили водне хрещення. Двоє жінок бажали ввійти в Заповіт із Богом — Оля з Бердичева і Люба з П’ятки. Але сестра Люба не змогла прийняти, оскільки сильно захворіла. Вона дуже шкодувала і плакала. Але пастор пообіцяв, що вона прийме водне хрещення у басейні, який знаходиться в помісній церкві.

Щосуботи проводимо майстер-клас із шиття на машинках. Шиємо маски, спідниці, сумочки і багато іншого. Почали ходити троє дівчат, і їм дуже подобається проводити з нами час.

Минулої неділі була молитва за відкриття недільної школи. Діти з нетерпінням чекають.

Встигли провести з 17 по 19 серпня триденний дитячий відпочинок для дітей сіл П'ятка, Пилипи і Пилипівка. Було 35 дітей. Гралися, молилися, спілкувалися про Бога. Зробили майстер-шеф — кожен мав час для створення свого гастрономічного шедевру. А потім разом пили чай.

Одна церква благословила нас дитячими виробами з паперу. Дітей неможливо було відірвати.

За серпень прийняли в Місіонерському центрі чотири заїзди — дітей з Бердичева, Житомира, с. Рея, а також єврейську громаду.

Зараз заготовляємо дрова на зиму.

Трохи про нашу сім’ю. Ми чекаємо на поповнення, хто це буде, поки що не знаємо. Дочка Еля гладить мамин животик і каже: «Виходь». Нам допомогли придбати ділянку для будівництва житла. Уже озчистили територію і заливаємо фундамент.

Ось так живемо і служимо.

Юрій Лагуткін, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати