Боже Слово — у 37 населених пунктів

01.10.2020
0
130

З початком нового навчального року двох наших випускників школи відправили на навчання. Яна поїхала в Корстишів на вчителя початкових класів, Андрій — в Київ на авто-слюсаря. Інші семеро дітей пішли до школи.

На початку весни, коли почався карантин, ми звернули особливу на увагу на вдів, сиріт, малозабезпечених, багатодітних, людей з інвалідністю, самотніх, переселенців тощо. Неодноразово відвідували сім’ї, які потребують допомоги словом і ділом. Спочатку це були акції, вони переросли в проект, а потім у євангелізації. Щоразу коли йдемо до людей, ми бачимо наскільки потрібні їм.

У цьому році майже не мали можливості проводити публічні євангелізації. Винятком були декілька таборів наприкінці літа. Діти, батьки, влада були дуже задоволені цими заходами. Також провели для молоді 3-дений  обласний молодіжний табір в Малині.

Продовжуємо будувати каркасні доми молитви в селах Коростишів та Кам’янка. А також будуємо сімейний центр у смт Брусилів. Плануємо зробити відкриття в цьому році. Звичайно, ще багато праці потрібно зробити. У сімейному центрі плануємо розпочати з трьох напрямків служіння: 1. Школа життя (близько 10 різних гуртків для дітей з 1 по 11 клас). 2. Денний центр для батьків — кандидатів на позбавлення батьківських прав (заняття, спрямовані на збереження сімей). 3. Благодійна їдальня (біблійні уроки і харчування для дітей з малозабезпечених сімей).

Нещодавно ми з братами Брусилівського району відвідали музей Івана Огієнка. Він народився в смт Брусилів, виростав серед євреїв, з дитинства вивчив іврит. Це допомогло йому зробити переклад Біблії на українську мову — великий внесок в розбудову Божого Царства в Україні. Ми вирішили знову засіяти Божим Словом села, розпочинаючи з нашого району, в якому нараховується 37 населених пунктів. Будемо розносити до кожного дому Євангеліє. Чимало братів і сестер візьмуть участь у цьому служінні.

21-22 вересня 2020 року відбулася місіонерська зустріч усіх місіонерів Житомирської області в малинському таборі. Приїжджали старші служителі області та братерства.

Цього року водне хрещення провели в басейні біля дому молитви в Брусилові. Великою радістю для нашої сім’ї було те, що донька Яна ввійшла в Заповіт із Богом.

Щодня окрім суботи і неділі проводимо ранкову молитву. Молимося за усі особисті, церковні потреби, за усі служіння, які звершують місіонери. Після проведення молитви плануємо свій робочий день. І бачимо в цьому Боже благословення.

Сергій Тарасюк, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати