Богу можливо все!

30.01.2018
0
403

Особливу радість приносять нам діти нашого дитячого служіння. В цьому році вони по особливому проявили себе в служінні Господу. Активно включилися до євангелізацій та служіння в церкві. Разом з нами  роздавали газети, календарі, співали колядки по домах та на ринку, служили в селі Українське. Дякуємо Господу, що дає дітям бажання служити Йому. Щосуботи в нас працює дитячий християнський клуб. На клуб приходить до десяти дітей. Дякуємо Богу за кожного з них.

Особливу увагу зараз приділяємо соціальному служінню. Коли занурюєшся в цю сферу — це як відкриття нового світу. Прошарок населення який живе своїм життям. Боляче бачити дітей, які фактично стали заручниками безбожного життя своїх батьків. І боляче розуміти, що переважна більшість з них успадкують такий самий спосіб життя. Соціальні служби вважають цих людей невиправними. Та на щастя ми знаємо, що неможливе людям — можливе Богу. Богу можливо все!

Дніпропетровська область

На новорічну ніч наша невеличка команда підготувала програму для таких дітей. Ми їздили по малозабезпечених та багатодітних сім'ях, вітали їх, дарували подарунки та запрошували до церкви. З цією програмою нас запросили в лікарню — привітати діток, які хворі. Батьки і діти були в захваті і дуже вдячні.

Провели різдвяну євангелізацію на рівні селища. Хоч було і не просто отримати дозвіл. Ми запросили команду з Києва з різдвяною програмою. Винайняли зал будинку культури, роздали запрошення по школах, садочках, розвісили оголошення. Прийшло 130 дітей не рахуючи батьків. За нашими підрахунками — десь біля двохсот. Батьки дуже дякували, дуже сподобалось дітям. По закінченні всі діти могли отримати солодкий подарунок та запрошення до церкви.

Дніпропетровська область

Недалеко від нашого селища є одне село в якому ми працюємо. Сільський голова запросив нас провести свято для дітей. Прийшло більше п'ятдесяти людей. Роздали там подарунки, календарі і газети.

Розпочали жіноче служіння. Бачимо як жінки, які не розуміли, не розділяли нашої віри, почали приходити і прислухатися. Загалом ми бачимо, як Боже Слово стає авторитетним для людей, як поступово зростає авторитет нашої церкви, люди самі звертаються за допомогою. Моліться за нас!

Валентин Моісеєнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати