Благовістя в Скандинавії

30.07.2019
0
332

Цей невеликий проміжок часу був насичений різними подіями. Ще з початку року  ми запланували провести акцію на захист сімейних цінностей в нашому місті. Тож до травня з представниками інших конфесій і представниками місцевої влади ретельно готувалися, щоб провести фестиваль сім’ї. Подібне ми проводили і в минулому році, але цьогорічний фестиваль був ще більш насичений і різноманітний. Були задіяні не тільки церкви, а й громадські організації, спортивні і творчі колективи міста. Відбулася хода за захист сім’ї, благодійні акції, євангелізація, роздача християнської літератури і Євангелій. Також була і розважальна програма — гірки, батути, солодка вата, фотозони, конкурси, естафети. Участь брали і діти, і батьки. На завершення відбувся концерт. Присутніх було набагато більше ніж минулого року, багато дітей і молодих сімей.

У кінці травня ми з командою з 6-ти чоловік поїхали в Європу. Як і минулого року відвідали з плакатами різні міста, на вулицях і площах роздавали брошури. Проїхали усю Скандинавію (Норвегію, Швецію, Данію). Природа дуже сподобалась величними горами, озерами і морями. Запам’яталися гарні дороги, чисті і затишні міста. Проте духовність країни переживає кризу — деякі християнські церкви закриваються. Віруючі дякували нам за приїзд і дуже просили молитися за пробудження цих країн.

Зараз плануємо проводити християнські дитячі табори при місцевій церкві а також по селах. Як і раніше, по неділях проводимо зібрання в селі Шпотівка. Допомагаю проводити служіння в м. Батурин. Також несу служіння диякона в місцевій церкві. Допомагаю по будівництву, ремонту авто, коли є час, столярую. У сім’ї все добре, діти ростуть, Софійка вже навчилась повзати. Готуємося до школи, цього року Тіма і Павлик уже будуть школярами.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати