Благовістя в Благовіщенці

28.02.2020
0
156

Протягом 2019 року ми будували дім молитви. Зараз у нас діє 12 відділів служіння (соціальне, дитяче, молитовне, жіноче, медіа тощо). Служителі й волонтери працюють як на внутрішній розвиток церкви, так і на зовнішній.

Також служили сиротам, вдовам, вбогим. Восени поліція привезла нам хлопчика, який більше, ніж 2 місяці жив на вулиці. Так ми познайомились з Русланом і стали провідувати ще один сиротинець в Кобеляках. Хлопчика на вихідні і канікули брали до себе додому.

Почали щосуботи проводити благодійні обіди. Крім роздачі їжі молимося за людей, благовістимо, намагаємося позитивно вплинути на їхнє життя.

Один із соціальних проектів, який ми плануємо почати у 2020 році, це клас розвитку дітей. Він включатиме уроки англійської мови, підготовчі заняття для дошкільнят та допомога у виконанні домашнього завдання дітям з неблагополучних сімей.

Також ми працюємо в школах та садочках.

На базі районної адміністрації плануємо відкрити офіс, де будемо працювати з молодими жінками, підтримувати їх у складних життєвих ситуаціях.

В кінці 2019 року брали участь в започаткуванні нової церкви в с. Котовка, Магдалинівського району. Троє братів, які закінчили місіонерські курси, поселились у селі і почали там служіння.

Продовжується справа благовістя і в с. Благовіщенка. Просимо вас молитися за ці села.

На початку 2020 року проводили різдвяні євангелізаційні служіння. В церкву прийшли нові люди.

Бачимо, як Бог відповідає на наші молитви. Деякі люди, яких ми навіть не знали, приїжджають і допомагають у будівництві.

Олександр Мокієнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати