Благовістя несе мир у серця

28.02.2018
0
345

Рік почався з дитячих Різдвяних свят. 4-5 січня проводили різдвяну виставу для дітей с. Новотошківське і м. Лисичанська. В Лисичанську зібралося близько 400 дітей. Діти отримали масу приємних спогадів, дізналися про Ісуса Христа, і отримали подарунки. На святкування Різдва, яке ми провели в церкві Лисичанська 25 грудня, зібралося близько 150 людей і близько 30 дітей. У святковому служінні брали участь діти, вони показали сценку, піснями і віршами звіщали народження Ісуса Христа! До служіння були залучені навіть молодша група недільної школи — діти 6-ти років. Вони заспівали пісню.

Луганська область

У Новотошківському ми організували харчування для дітей в загальноосвітній школі. Допомагаємо школі годувати обідами дітей. Також в школі проходять уроки християнської етики для 30 дітей. Не перестаємо проводити служіння в цьому селі щосуботи. Зібрання відвідують близько 20 людей. До речі, служити в Новотошківське приїжджав християнський євангелізаційний гурт з м. Ніжин. Також дякуємо служителям, які приїжджають сюди з благовістям. Оскільки село знаходиться недалеко від лінії розмежування, людям, які там живуть, дуже необхідна допомога — не тільки матеріальна, а й моральна. А благовістя несе мир у їхні серця, надію на краще. Ми дякуємо Богові що можемо служити в цьому далекому від світу селищі Новотошківське.

Луганська область

У Лисичанську з навчального сезону почали проводити молодіжні служіння, на які приходять близько 10 дітей, двічі на тиждень проходять домашні групи в різних районах міста, щоб кожен зміг приходити за місцем свого проживання. У четвер проводимо в с. Привілля домашню групу, на неї приходять 3 людини, не рахуючи сім'ї, яка нас приймає. Ми дякуємо Богові, за все, що Він робить для нашої церкви м. Лисичанськ.

Микола Наумов, Луганська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати