Благовістя на Городенківщині

30.09.2018
0
397

Продовжуємо місіонерську працю на Городенківщині. Проповідуємо хворим у лікарні, відвідуємо кожну палату, молимося за людей, даруємо християнську літературу та запрошуємо на богослужіння.

Щонеділі місцеві жителі приходять на служіння, яке відбувається у Городенці. Слухають проповідь Божого Слова, християнську поезію та християнські пісні.

Благовістимо на ринках району. Відвідали декілька сіл з Євангелієм, кожному бажаючому подарували християнську літературу. Від дому до дому проходимо спілкуючись з людьми. У цьому служінні до нас долучилася команда з Івано-Франківської області. У Городенці ми разом співали християнські пісні, проповідували, спілкувалися з людьми, дарували християнську літературу дорослим і дітям.

За цей період у с. Репужинці відбулися два тематичні євангелізаційні Свята подяки Богу за батьків. Служіння відвідали члени місцевої церкви та односельчани. Лунали християнські пісні, проповіді, поезія, слова привітання. Люди отримали невеличкі подарунки з нагоди свята.

У Репужинцях після довготривалих дощів було змито підсип біля дому молитви. Ми взяли участь у ремонті дороги і роботі по відновленню огорожі біля дому молитви.

Нас відвідали гості із США, які взяли участь у ряді заходів.

У Городенці, в місцевому будинку юнацької та дитячої творчості було проведено євангелізацію для дітей та опікунів. Присутні почули християнські пісні, вірші та переглянули виставу «Забута Біблія». В кінці програми кожен отримав харчовий пакет, іграшки, солодощі та християнську літературу.

У с. Тишківці було проведено євангелізаційну зустріч з літніми людьми у домі для осіб похилого віку. Люди уважно слухали та були щиро вдячні за наш візит. В кінці ми подарували кожному солодощі та фрукти.

Для дітей Городенки провели чотирьохденний дитячий табір на території школи. Кожного дня мали біблійні заняття, гурток рукоділля, спорту. Діти стрибали на батуті, брали участь у конкурсах та активних іграх, виставах, вивчали золоті вірші. В кінці табору запросили дітей на дитячий клуб, який проводимо щосуботи. Це час коли діти ближче пізнають Біблію, здружуються з іншими, разом щось виготовляють своїми руками та співають.

Ще один євангелізаційний захід, який відбувся у с. Рипужинці — Свято подяки Богу за врожай. Були присутні гості з церкви с. Стецева, односельчани та члени помісної церкви. Ми служили піснями, проповідями, віршами. До служіння долучилися гості та діти. В кінці свята пригощали усіх бутербродами, печивом та фруктами. Присутні знайомилися та спілкувалися один з одним.

Володимир Острик, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати