Більше запитань, ніж відповідей

30.07.2019
0
363

26 квітня до нас приїхали 5 студентів із місіонерської школи «Ковчег». Вже наступного дня ми побували у селі Мартинівка (25 км від Канева), де вперше від хати до хати роздавали християнську літературу, вітаючи людей із Воскресінням.

28 квітня і 2 травня проводили спільне зібрання у «Скинії Давида».

29 квітня молодь служила в церкві нереєстрованих п’ятидесятників.

30 квітня і 5 травня зібрання було на квартирі.

Протягом наступного тижня ми використовували час, щоб благовістити. Коли був вітер і дощ, роздавали газети в багатоповерхівках, коли теплішало — у приватному секторі. Співали на ринку і в центрі міста, відвідували лікарню. Для ринку я зробив столик, і ми на нього виставляємо літературу. В суботу проводили дитячий клуб в Литвинці (після великої перерви).

5 травня молодь провела дитячий клуб у Каневі, а я поїхав у Золотоношу (60 км від Канева), щоб провести там зібрання.

9 травня були на молитовному зібранні в м. Сміла.

11 травня на клубі в Литвинці було 17 дітей. В Каневі протягом квітня-травня щонеділі проводили дитячий клуб, хоча дітей було мало.

15-16 травня побував на Всеукраїнському з’їзді УЦХВЄ.

З 19 травня почали проводити зібрання на відкритому майданчику.

24 травня відвідали за 110 км стареньких брата Петра і сестру Ганну, які поїхали з Канева в жовтні 2014 року, вони були дуже раді, хоча стан їхнього здоров’я досить важкий.

27 травня до нас на практику приїхав Богдан — студент КБІ. Він допомагав нам до 13 червня.

З червня почав систематично відвідувати зібрання наш сусід із дружиною, вони разом приймали хрещення в іншій громаді після того як чоловік пройшов реабілітацію в м. Коростень. Оскільки він грає і співає, то став служити цими талантами. Ми віримо, що Бог дасть йому остаточну перемогу над алкоголем.

4-6 червня провели в с. Литвинець триденне дитяче дозвілля. Протягом трьох днів говорили з дітьми про дружбу і намагалися допомогти їм стати дружелюбними, а також прийняти в своє серце найкращого друга — Ісуса Христа. Дітей кожного дня було близько 20.

16 червня на Трійцю на зібрання прийшли п’ятеро людей, яких ми знаємо. Більшість з них знайомі з Біблією, євангельськими громадами. Час від часу приходять діти і підлітки, з якими ми знайомі через дитячі заходи.

Один чоловік років 60-ти, з яким знайомі ще з 2012 року, вже тричі прочитав книгу «Чи існує загробне життя?» Він сказав, що ця книга дає більше запитань ніж відповідей. Я йому запропонував почати читати Новий Завіт, що він тепер і робить. Раніше він часто до нас підходив, але зі скептицизмом.

З 20 червня почалась інтенсивна підготовка до першого молитовного сніданку в м. Каневі. До цього нас підштовхнув координатор Руху реформації в Черкаській області. У Каневі до організації цього заходу долучилися ЄХБ, АСД, УЦХВЄ, УМЦ тощо. І 4 липня ми провели цей захід — планується повторювати 4 рази на рік. Але найважливіше — налагодити відносини між церквою і владою. Початок є.

Продовжуємо відвідувати бабусю Ольгу. 19 квітня в неї був мікроінсульт, після цього вона гірше себе почуває, заговорюється, не може довго сидіти в інвалідному візку. Молимося за неї.

Школа особистого євангелізму, яка планувалася на Черкащині в травні переноситься на осінь.

12-18 серпня плануємо провести в Каневі дитяче дозвілля та дозвілля для людей з інвалідністю, нам будуть допомагати в цьому досвідчені брати і сестри. Зараз молимося про Боже влаштування всіх питань пов’язаних з організацією цих заходів.

Валентин Ковальський, Черкаська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати