Більше, ніж могли прийняти

30.11.2017
0
402

Набір дітей у стаціонарний табір ми розпочали за місяць до початку проведення табору, бо зазвичай заявки подають аж до останнього дня перед виїздом, а оскільки стаціонарний табір проводимо у Карпатах і винаймаємо автобуси, щоб довести дітей із нашого регіону, то необхідно завчасно знати хоча б приблизну кількість дітей. Я хвилювався і молився Богу, щоб бажаючі діти відгукнулися вчасно і в достатній кількості.

То ж був неймовірно здивований неприродній активності батьків, які за два дні подали більше заявок у християнський табір, ніж ми могли прийняти. Для мене це було чудом, яке Бог створив, щоб підкріпити нашу віру і зміцнити нас у подальшій праці із цими молодими людьми і їхніми батьками.

Більше, ніж могли прийняти. Львівська область

У центрі програми табору було вивчення Євангелій. Вже на третій день ми почали бачити зміни у дітях, і на вечірньому богослужінні більша половина з них виявила бажання посвятити своє життя Ісусу Христу. Це була гучна і довга молитва, підчас якої молоді люди плакали, каялись, сповідались у своїх гріхах та гріхах своїх батьків.

На наступний день атмосфера у таборі докорінно змінилась, було таке враження, що уся ця молодь є багато років віруючою. Бог перемінив їхні серця. Більше не було проблем із дисципліною, декого Бог звільнив від поганих звичок.

Більше, ніж могли прийняти. Львівська область

В однієї дівчини були проблеми із великим страхом, їй ввижались померлі люди і пік цих «видінь» припав на час табору. Я про це дізнався тільки після того, як її налякані друзі вночі прибігли до мене в паніці. Тож я відразу ж запросив її до розмови. Незважаючи на її неймовірні історії із слізьми (бо вона бачила ці примари не в сні а наяву, удень, а особливо коли темніло), у мене з’явилася віра, що коли помолимось, то все пройде. Не було жодних хвилювань чи сумніву, тільки мир на серці і спокій. Тож ми помолились і наступного ранку вона вже була радісна і вдячна Богу за Його допомогу, та й впродовж усього табору із нею нічого подібного більше не траплялось.

Більше, ніж могли прийняти. Львівська область

Закінчилось у нас літо вуличними євангелізаційними служіннями, та щорічним з’їздом християнської молоді нашої області, де ми брали активну участь у праці із дітьми та молоддю.

Також Господь поповнив наше зібрання ще однією сім’єю, яка вирішила слідувати за Богом і вивчати Боже Слово. Та про церковне служіння та його ріст детальніше опишу в наступному листі.

Іван Онисів, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати