Біблія через Viber

26.04.2019
0
858

З Христовим радісним Воскресінням! Нехай перемога Ісуса Христа завжди надихає жити і служити Богу. Як ми можемо мовчати? Так хочеться цю радісну новину розказати всьому світу.

Хочу коротко розповісти про служіння в Карпатах.

Я вдячна Богу за Його благодать і силу на кожний день. Чим більше служу на місіонерстві, тим більше розумію, наскільки слабка людина. Але для Бога немає неможливої жодної речі.

У минулому листі я описувала масову дитячу євангелізацію і мене дуже турбувало, що після цього ми спілкуємося з ними не постійно. Прийшла думка читати з дітьми Біблію кожний день. Як же це зробити? Дуже просто! У Viber є табірна група, де я оголосила, що буде проводитися біблійна вікторина. Діти протягом дня мають прочитати певні розділи з Біблії і ввечері відповісти на запитання.  Усім дуже сподобалася ця ідея. Навіть ті, які ніколи не брали в руки Біблії, зараз читають її з великим задоволенням. Є такі, які просять своїх рідних, щоб їм підказували — таким чином і батьки читають Боже Слово. 

Ще з одних моїх служінь — це служіння найменшим дітям у церкві. Це служіння також дуже важливе. Іноді з церковними дітьми набагато важче працювати ніж з невоцерковленими. Хочеться, щоб вони посвятили себе Господу і могли продовжувати наше служіння.

Плануємо дитячу та підліткову пасхальну євангелізацію.

Крім цих служінь наша команда працює із дорослими в різних селах та містах.

Любов Деренович, Львівська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати