Агітація і благовістя

31.12.2020
0
152

У жовтні, коли розпочалася агітація до виборів, ми ще активніше стали роздавати християнську літературу. Двічі-тричі на тиждень виходили на ринок із столиком, біля якого співали і розмовляли з людьми. Роздавали газету «Христос є відповідь», «Голос Надії», «Вірую». Буває за годину підходять 20-30 людей. 

Порівнюючи себе із тими, хто переконував людей голосувати за них, зробив деякі висновки. По-перше, важливо не тільки давати інформацію, але отримувати зворотній відгук. По-друге, якщо так активно працюють кандидати в депутати, то нам тим більше треба розповсюджувати Боже Слово.

7-8 листопада 2020 року до нас приїхали 7 братів і сестер із Луцька (церква «Віфанія»). Допомогли нам роздати десь 750 газет у приватному секторі та на ринку, а також проводили зібрання.

15 листопада побували на зібранні у с. Пекарі (5 км від Канева). Продовжуємо тричі на тиждень проводити зібрання, але відвідуваність стала меншою через карантин. Наші діти стараються брати активну участь у зібраннях: готують пісні, читають вірші. Також допомагають роздавати газети. Провідуємо Віру хоча б раз на тиждень, в холодну пору вона зібрання не відвідує. Є чоловік, який хоче прийняти водне хрещення.

Недавно зустрів у місті чоловіка, якого ще минулого року направив у реабілітаційний центр на Волинь. Він уже кілька місяців у Каневі, працює. Каже, що вже рік не торкається алкоголю, але курить. А центр покинув, бо не хотів лукавити. Визнає, що в реабцентрі йому допоміг. Обмінялися номерами телефону, чоловік сказав, що хоче прийти на богослужіння.

Інший чоловік, з яким знайомі ще з 2011 року, сказав, що відмовився від метадонової програми і тепер щоранку молиться. Просив, щоб я його брав на зібрання.

Щотижня в нашої місіонерки Валі відбуваються зустрічі для людей з інвалідністю. Моя дружина двічі викладала для них біблійний урок.

У листопаді дружина проходила онлайн «Школу подружнього життя» (програму якої затверджено МОН) з правом навчати у школах та вузах. Я також прослухав ці лекції, але сертифікат отримує поки що тільки дружина.

Продовжується будівництво дому молитви. 9 жовтня приєднали електрику і встановили лічильник. 12 і 13 жовтня я домурував внутрішні стіни. 14 жовтня зробили проект на електрику. 21 жовтня привезли блоки. 22-23 жовтня брати із Рівненщини залили пояс і фундамент для прибудови. 23 листопада привезли дошки для перекриття і даху. 2-4 грудня брати із Рівненщини перекрили, змурували ще 5 рядів і залили пояс під дах. Чекаємо наступну команду, яка робитиме дах. Слава Господу за всіх, хто приймає участь у будівництві.

Духовною радою міста хочемо обговорюємо питання створення фейсбук-сторінки та телефону довіри, хочемо вийти на радіо.

Молимося за дію дарів Святого Духа, за любов один до одного на практичному рівні. У листопаді брати і сестри з України і навіть з Італії приєдналися до фінансової допомоги нашій сестрі, яка мала близько 11000 грн боргу за опалення.

Валентин Ковальський, Черкаська область, уривок з листа

                

                           

 Додати коментар

Пожертвувати