100 кілограмів моркви

31.12.2020
0
142

Через карантинні обмеження ми не маємо змоги відвідувати будинок для літніх людей, але все одно намагаємося чимось їх підтримати. Наприклад після церковного Дня подяки передали їм усі продукти, які були на столах.

Через деякий час подзвонила їхній завгосп і запитала, чи не зможемо допомогти зробити дашки над входами в приміщення. Звісно, ми з радістю відгукнулися. Знайшлися люди, які вміють зварювати метал, і зробили п’ять дашків. Одна невоцерковлена жінка пожертвувала нам сто кілограм моркви (цього року був великий урожай) і ми завезли цю моркву літнім людям.

Обласною командою євангелістів благовістили на ринках області, виїжджали 15 разів. Зокрема, мали хороші зустрічі в Болехові. Були люди, які з нами молилися, познайомилися з жінкою, яка вже довго шукала зібрання. Вона залишила свій номер телефону для подальшого спілкування.

У Галичі і Бурштині — навпаки, нам не дозволяють співати на базарі, але Євангеліє все одно проповідуємо. В Обертині, Тлумачі люди добре приймають Боже Слово, там завжди роздаємо багато літератури. Також мали змогу відвідати Ланчин. В Отинії і Яремче люди нас уже впізнають. Зокрема одна жінка, яка там торгує, почала з нами бесіду, і ми молилися з нею молитвою покаяння.

І в нашому селі різними способами стараємося проповідувати — і словом, і ділом. Щонеділі о 17:00 проводимо зібрання, приїжджають також люди з Добринова. У Курянах щочетверга проводимо зібрання. Відвідуємо наших друзів в центрі реабілітації.

Андрій Дідух, Івано-Франківська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати