«Знайти себе»

31.12.2020
0
56

Під час карантину ми проводили служіння онлайн, та й тепер, коли збираємося, йде запис на нашій YouTube-сторінці «ХВЄ Старий Лисець».

У кінці літа провели для дітей в домі молитви вечір християнського кіно, вікторини, ігри. Тема вечора: «Знайти себе — своє покликання». Бог кожного наділив талантами, дарами, щоб ми ними служили один одному, але потрібно виявити цей дар в собі — про це спілкувалися. Усього було 40 дітей з невоцерковлених сімей, з них 11 — прийшли вперше.

Маємо в інтернеті дитячу групу з 70 підлітків. З ними ми мали 5 зустрічей по суботах в домі молитви, та 2 рази — в режимі онлайн. Спілкувалися по 3-4 години — це як табір неповного дня. Тема заходів була: «Найвеличніша подорож — мандрівка сторінками Біблії». У програму входили уроки Божого Слова, естафети, ігри, змагання по групах. Діти вивчили 12 «золотих віршів», здавали іспити, отримали подарунки та сертифікати про закінчення курсу. В останній день були запрошені батьки. Одна дівчинка 13 років з іншого міста, пройшовши навчання, навернулася до Бога. Вона утворила в себе вдома недільну школу з 14 дітей — своїх однолітків. Бере в нас програму і проводить для них уроки Біблії. Батьки спочатку були проти, але побачивши, як вона змінилася на краще, погодилися на дитячу домашню групу. А ще в одну із субот ми провели майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок. Були гарні відгуки від батьків.

Провели ряд зустрічей для молодих сімей, де були й невоцерковлені люди. Піднімали питання любові, злагоди між чоловіком і дружиною згідно Писання.

Мали молодіжне служіння в нашій церкві — з’їхалася молодь з чотирьох общин, були невоцерковлені. Погодилися проводити такі зустрічі один раз на два місяці.

Продовжуємо роздавати християнські газети та спілкуватись з людьми по селах нашої області. Групою 10-15 братів та сестер об’їздити 14 міст та сіл, де благовістили на ринках. Це Косів, Космач, Обертин, Болехів, Галич, Рогатин, Стратин, Долина, Отинія, Ланчин, Яремче, Тлумач, Богородчани, Бурштин.

В родині все добре, народився ще один онук, тепер їх у нас п'ятеро. Радіємо і дякуємо за все Богу.

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати