«Хто твій авторитет?»

30.06.2018
0
545

Уже сім місяців ми служимо разом з дружиною, до речі уже два роки як я працюю у Запорізький області.

З початком весни на вулиці з’явилося більше людей і ми виходили в місто співати пісні, роздавати брошури і газети. Спілкувалися з людьми, благовістили їм.

У іншій частині міста ми щороку проводимо табір. Деякі діти нас добре знають, є такі, які впізнають нас у місті, навіть якщо ми їх не пам'ятаємо. При зустрічі вони запитують коли буде проходити наступний табір.

У червні ми проводили дитячі табори. Більше 200 дітей почули біблійні розповіді. Тема табору була: «Хто твій авторитет?» Першого дня ми говорили про відносини у сім’ї, якою має бути сім’я, хто її створив, як її будувати. Другого дня говорили про друзів, якими друзями маємо бути ми, і з ким варто дружити, що важливо у дружбі. На третій день говорили про стосунки з однокласниками, вчителями, яких вчителів потрібно вибирати в житті. Останнього дня говорили з дітьми про те, хто є для них авторитетом, кого вони наслідують, кого варто наслідувати.

Для дітей було цікаво спілкуватися на ці теми. Ми були наставниками групи від 7 до 8 років, в якій було 22 дітей. Деякі діти спочатку думали, що їм буде скучно, але в кінці табору, коли ми збирались їхати, багато із них плакали. Вечорами ми з місцевою молоддю грали у волейбол в спортзалі, спілкувалися. Після табору у Дмитрівці ми поїхали у с. Трояни, де ми проводили другий табір. Дітей було менше, і ми взяли ще дітей із попереднього табору — на радість їм. Ми дали їм можливість допомагати, і вони були дуже раді. Коли спілкувалися з місцевими жителями с. Дмитрівка, то вони розповіли, що в селі дуже багато чоловіків випивають і діти сильно страждають від цього.  І самі діти нам про це говорили. Можливо саме тому діти дуже полюбили нас і ми сильно здружилися.

Ярослав Богдан, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати