«Все село гуде»

30.09.2018
0
417

Ми провели близько десяти євангелізацій у смт Чинадійово в циганському таборі. Сходилось від 50 до 150 дорослих та дітей, багато з них по-справжньому шукають Бога. Плануємо саме туди перевезти мобільний дім молитви для подальшого служіння.

Провели пришкільний табір в селі Явора. Близько 130 дітей та багато вчителів провели з нами чудовий час, слухаючи Євангелію та християнські пісні. Заступник директора школи розповіла, як Господь спас її життя, коли вона пішла на дно у морі. Жінка почула внутрішній голос: «Борись!» та чудом виплила, не вміючи плавати. Вона зрозуміла, що саме Бог врятував їй життя. Ця жінка сприяла проведенню табору при школі, а також написала про це статтю в районну газету, вона висловлювала подяку всім працівникам місії.

Також проходив дитячий табір в с. Карпатське. Цей табір переріс у загально-сільський захід, на який прийшло крім дітей та молоді багато батьків, дідусів та бабусь, щоб побачити що відбувається в їхньому селі, як казали: «бо все село гуде про табір».

Особливими цього року були стаціонарні табори. Найбільш багатолюдний заїзд за всі роки — майже на кожному ліжку спали по двоє дітей, і це було їхнє власне бажання — аби тільки побувати у «Вітрилах надії». Деяких підлітків ми залучали до табірної програми.

Після стаціонарних таборів провели наметовий  табір біля школи у с. Тухля. Наша наймолодша донечка захворіла на кір та мала високу температуру. Хоча були великі перешкоди, ми пережили Боже благословення під час служіння. Під час проведення цього табору я додатково служив у трьох таборах: жіночому в с. Верхній Висоцьк, молодіжному в м. Сколе, а також для підлітків із прифронтової зони.

Дякуємо Богові за команди працівників, які приїжджають допомогти в праці. А найбільше радує, що всі наші діти вливаються у спільне служіння.

Особливим періодом літа був десятиденний англомовний табір, проведений в найбільшій школі м. Турка. Студенти з університету допомогли у цьому служінні та створили англомовний клуб. На завершення у цій же школі організували одноденний табір на 350 дітей з євангелізаційною програмою.

Також вирує життя і в церкві м. Сколе. Є багато душпастирської праці з членами церкви.

Петро Височанчький, Львівська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати