«Успішний старт»

15.08.2019
0
868

Ще напевно таких насичених, як останні три місяці, у нас не було! 10-11 травня ми їздили на Західну Україну в місто Вараш на конференцію табірних працівників. Там відбулося представлення програми «Успішний старт», за якою ми цього літа проводили табори.

18 травня у нас відбувся випускний недільної школи за програмою «Найвеличніша подорож». Запросили батьків, а також усіх бажаючих. Дітям вдягли мантії, для них це так цікаво було! Програма тривала приблизно дві години. Діти брали участь у конкурсах, дивилися разом відео, фото із минулого табору, а також із наших зустрічей. Особливо були задоволені батьки. Діти брали активну участь у випускному, виконували пісні. У кінці свята ми роздали сертифікати, подарунки, Біблії тощо. А по тому — всі разом підкидали капелюхи!

Після випускного почали активну підготовку до літніх дитячих відпочинків. На першому таборі, який проходив 4-7 червня в селі Дмитрівка (Бердянський район), я була наставником для групи дошкільнят.

Відразу після того почалися відпочинки у Приморському районі, на яких ми з Оксаною були координаторами: 10-14 червня — с. Банівка, 17-21 червня — м. Приморськ.

Після цього був тиждень перерви. Тоді до нас приїхала команда на будівництво дому молитви.

2-5 липня — проводили табір у селі Єлизаветівка. 6-7 липня — в це село приїжджала медична клініка. Дюди мали змогу пройти безкоштовну медичну консультацію та отримати ліки. Ми ж займалися душпастирством.

9-12 липня — проходив табір у с. Борисівка.

13-14 липня — їздили в Донецьку область допомагати у проведенні клініки.

15 липня — ми з усіма місіонерами поїхали на місіонерську конференцію «Голосу надії» в с. Олександрію. Після того я поїхала додому на два тижні.

5 серпня заїжджаємо на новий табір.

Прошу, щоб ви і надалі молились за наше служіння. «Будьте тривалі в молитві, і пильнуйте з подякую в ній! Моліться разом і за нас, щоб Бог нам відчинив двері слова, — звіщати таємницю Христову…» (Кол.4:2-3).

Марія Баришнікова, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати