«Тут як в раю!»

31.08.2018
0
503

Весь червень ми майже щодня зустрічали дітей разом із їхніми вчителями. Проходив пришкільний табір у школі, де викладаємо Біблійні уроки. Учителі приводили дітей до церкви, де крім уроків була солодка вата, батути, надувна гірка. Цього літа до нас попросилися нові діти, з новими вчителями, які раніше не приходили.

Коли пригощали дітей солодкою ватою, чули вислови, як вони говорили між собою: «Тут як в раю!» Інші казали: «Які тут добрі люди!» Хоча деякі батьки, досі не пускають своїх дітей на наші заходи. На все потрібний час.

Крім праці з дітьми, служимо Божим Словом і  для вчителів. Немало з них присутні на шкільних уроках, також ділимося біблійними роздумами у Viber-чаті. І хочу зауважити, що Слово дуже сильне, і робить великі зміни в свідомості людей. Багато над чим вони просто самі раніше не задумувалися. Бачимо як зростає їхня віра.

Влітку ми також проводили зустрічі із людьми з інвалідністю. Молилися, співали, підбадьорювали Божим Словом. Привозили їм одяг і засоби гігієни. Люди були настільки вдячними, що навіть написали про нашу працю у міську газету!

Лебедин містечко невеличке — 24000 населення. Чутки ходять з великою швидкістю. Тому відразу прийшла жінка з соціальної служби і просила допомогти літнім людям, за якими доглядає їхня організація. Тож призначили зустріч і здійснили їхнє прохання. Таким чином, люди вже самі нас знаходять і приходять не тільки поодиноко, але і організовано. Слава Богу!

Влітку ми провели водне хрещення. Приймала його людина, з якою ми познайомилися 13 років тому, яка вибирала нам корову, щоб ми могли мати на прожиття. А ще до того наша корова стояла в її хліві, бо біля нас не було пасовища. Жили ми від неї за 2 км. Тож приїжджали  доїти нашу корову. Довго ця людина дозрівала до такого рішення. Її обставини і були і є надто важкими. Ще й пережила два інсульти. Тепер вона дуже щаслива, і бідкалася — чому не раніше! Тож буває, що і корова послужить для Царства Божого!

Ірина Губеня, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати